صفحه اصلی / استان ها / تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی ویژه ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد
تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی ویژه ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بنیاد استان خبر داد

تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی ویژه ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد

کسب و کار نیوز:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع بسته ها بهداشتی در بین جامعه ایثارگری این استان خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سید منصور موسوی گفت: بنیاد کهگیلویه و بویراحمد بر حسب وظیفه ذاتی و اخلاقی خود و در همان ساعات اولیه شیوع این بیماری با فراخوان شورای معاونین و تشکیل جلسه تصمیمات و اقدامات خاصی را اتخاذ و به مرحله اجرا درآورد.

وی اظهارکرد: در همین راستا همه شهرستان‌ها مکلف شدند با فرمانداری‌های ومراکز بهداشت مربوطه رایزنی و هماهنگی لازم را در این خصوص داشته باشند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین همکاران ما در ادارات بنیاد در شهرستان‌های تابعه موظف شدند نسبت به ضدعفونی ادارات، نصب ژل ضد عفونی در درب ورودی ادارات وواحدها و فعال‌سازی پزشکان پایش سلامت موارد مشکوک را سریعاً بررسی و مراتب را به‌صورت ویژه به مراکز بهداشت درمان گزارش تا اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

موسوی از اختصاص و توزیع پک بهداشتی ویژه به منظور پیشگیری از ابتلا ایثارگران به ویروس کرونا شامل دستکش، ماسک و ژل ضدعفونی به ایثارگران با اولویت جانبازان ۷۰ درصد، جانبازان شیمیایی و والدین معظم شهدا با بیماری زمینه ای حاد تهیه و با حضور به درب منزل آنها اقدام کرد.

وی همچنین اطلاع رسانی مستمر به عزیزان ایثارگر از طریق پیامک و به‌ منظور پیش گیری از ویروس کرونا و نیز تهیه دستکش و مواد ضدعفونی ویژه همکاران بنیاد و نیز تعطیلی مراسمات، سالن‌ها و مکان‌های ورزشی وابسته بنیاد را از جمله دیگر اقدامات بنیاد کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

همچنین مطالعه کنید:

تلاش برای توقف روند نزولی صادرات فرش دستباف در سال جاری

به گزارش کسب و کار نیوز ، سید مرتضی حاجی آقا میری – رئیس کمیسیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.