صفحه اصلی / سرخط خبرها / دمای هوا از امروز افزایش می یابد
دمای هوا

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی :

دمای هوا از امروز افزایش می یابد

کسب و کار نیوز - مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور گفت: از عصر امروز (20 اسفند) جوی به نسبت پایدار در بیشتر مناطق حاکم خواهد بود.

 

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان گفت: با بیان این که بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، امروز (۲۰ اسفند) سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور خارج می شود و جوی به نسبت پایدار بر بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد شد.

وی اظهار کرد: همچنین طی امروز وزش باد شدید برای مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور و استان کرمان پیش بینی می شود. این وضعیت در مناطق ذکر شده به جز استان کرمان تا روز پنج شنبه( ۲۲ اسفند) ادامه دارد.

وی افزود: وزش باد شدید در برخی مناطق همراه با خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش میزان دید افقی است.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که روند افزایش نسبی دمای هوا از امروز آغاز می شود و تا جمعه (۲۳ اسفند) ادامه دارد، افزود: از اواخر روز جمعه با ورود سامانه بارشی دیگری بارش پراکنده باران در شمال غرب کشور آغاز می شود و روز شنبه (۲۴ اسفند) گستره بارش ها به مناطق غربی، دامنه های زاگرس و البرز جنوبی می رسد.

به گفته ضیاییان، امروز بعدازظهر از ارتفاع امواج در خلیج فارس کاسته می شود. همچنین دریای عمان به ویژه شرق آن تا روز پنجشنبه (۲۲ اسفند) مواج است.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۱ اسفند) صاف در بعدازظهر وزش باد و به تدریج ابری با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه (۲۲ اسفند) نیز صاف تا قسمتی ابری و در بعدازظهر وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

همچنین مطالعه کنید:

خدمات آموزش مجازی/توصیه هایی برای بهبود و توسعه شغلی

استفاده از روش های نوین در نظام آموزشی، یک ضرورت و نیاز آموزشی برای فراگیران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *