صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / تولید ژل ضدعفونی کننده دست ۱۵ هزار تومانی در یک دانشگاه
تولید ژل ضدعفونی کننده دست ۱۵ هزار تومانی در یک دانشگاه

تولید ژل ضدعفونی کننده دست ۱۵ هزار تومانی در یک دانشگاه

کسب و کار نیوز - در پی شیوع بیماری ویروسی کرونا و لزوم دسترسی به مواد ضدعفونی کننده دست، محققان مرکز نوآوری و کارآفرینی یک دانشگاه ژل ضدعفونی کننده دست تولید کردند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در پی شیوع بیماری ویروسی کرونا (کویید -۱۹) و لزوم دسترسی به مواد ضدعفونی کننده دست، محققان مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس موفق به تولید کارگاهی ژل ضدعفونی کننده دست شدند.

فرمولاسیون این ژل ضدعفونی کننده دست طبق استاندارد‌های بین‌المللی است و این محصول با مطالعات مداوم در حوزه مواد آرایشی و بهداشتی تهیه و تولید شده است. این ژل هر گونه ویروس، قارچ و باکتری را از بین می‌برد و خاصیت نرم‌کنندگی و ترمیم‌کنندگی پوست را هم دارد.

*تولید ژل دست ۱۵ هزار تومانی

این تیم با مدیریت محسن رضایی، مسوول گروه تحقیقاتی و تولید و همکاری حامد پریچه، مدیر گروه توزیع کننده و با سرمایه گذاری مشترک، تولید این محصول را در دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی و تحت حمایت‌های مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس آغاز کرده‌اند. ظرفیت تولید این گروه اکنون روزانه هزار عدد است که به زودی به دو هزار عدد خواهد رسید.

قیمت این ژل برای مصرف کننده ۱۵ هزار تومان اعلام شده است. این کار با هدف جبران کمبود نیاز بازار و تامین نیاز مبرم مردم در روزهای جاری برای مقابله با بیماری کرونا و کاهش دغدغه آنان در تامین نیازهای بهداشتی خود و ضد عفونی کردن دست تولید و وارد بازار شده است.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش ۵۰ تومانی قیمت دلار در صرافی‌ ها

  قیمت دلار صبح امروز را با نرخ ٢۵ هزار و ۶۸۳ تومان و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.