صفحه اصلی / استان ها / رفت‌وآمد از مسیر استان‌های درگیر به عسلویه ممنوع شود
رفت‌وآمد از مسیر استان‌های درگیر به عسلویه ممنوع شود

استاندار بوشهر:

رفت‌وآمد از مسیر استان‌های درگیر به عسلویه ممنوع شود

کسب و کار نیوز:استاندار بوشهر با بیان اینکه کنترل ورودی ها را به صورت جدی ادامه می دهیم، گفت: یکی از موارد مثبت ویروس کرونا در فرودگاه عسلویه غیربومی بود و از طریق همین تب سنجی شناسایی و به سمت بیمارستان خلیج فارس هدایت شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, عبدالکریم گراوند در نشست ستاد مقابله با کرونا عنوان کرد: در ارتباط با عسلویه دو مورد وجود دارد و ما باید پیشنهادات خود را به وزارت نفت و ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا ارائه بدهیم. پیشنهاد ما به ستاد این بوده که رفت و آمد را از مسیر استان های درگیر به عسلویه ممنوع شود. حتی پیشنهاد ما این است که به مدت دو هفته پرواز استان هایی که آلودگی بالایی دارند به سوی عسلویه قطع شود.

مقام عالی دولت در استان بوشهر اضافه کرد: همچنین کارکنان شیفتی و افرادی که در محل مستقر هستند تا عید کار خود را ادامه دهند و پس از پایان تعطیلات عید، شیفت و جابجایی همراه با کنترل های دقیق انجام شود. بالاخره افرادی که از مناطق آلوده می آیند باید ۱۴ روز قرنطینه باشند چون این بیماری تا ۲ هفته قابل تشخیص نیست و افراد نیز دو هفته بیشتر سرکار نیستند پس بهترین کار این است که وزیر محترم نفت تدبیری بیاندیشد که اجازه جابجایی نیرو را ندهند.

وی افزود: عسلویه ایران کوچکی است که از همه مناطق کشور در این منطقه حضور دارند و از همه جا کارمند و کارگر وجود دارد. خواهشی که داریم این است که جابجایی نیرو را تا پایان تعطیلات عید به تاخیر بیاندازند.

همچنین مطالعه کنید:

آیت الله رئیسی: تولید شرط داشتن اقتصادی مقاوم در برابر تکانه‌ها است

به گزارش کسب و کار نیوز ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنیه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.