صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / ستایش پپ از واکنش آگوئرو به نیمکت‌نشینی در مادرید
ستایش پپ از واکنش آگوئرو به نیمکت‌نشینی در مادرید

ستایش پپ از واکنش آگوئرو به نیمکت‌نشینی در مادرید

کسب و کار نیوز :پپ گواردیولا با ستایش از واکنش سرخیو آگوئرو ستاره منچسترسیتی به نیمکت‌نشینی‌اش در جریان پیروزی سیتزین‌ها مقابل رئال مادرید در برنابئو از واکنش آگوئرو به عنوان واکنشی خارق‌العاده یاد کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی روز چهارشنبه در جریان دیدار تیمش با رئال مادرید در خانه حریف چند بازیکن اصلی تیم خود را نیمکت‌نشین کرده بود که سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی سیتی یکی از آنها بود. در جریان این بازی که با پیروزی ۲-۱ سیتی به پایان رسید نه آگوئرو و نه داوید سیلوا از روی نیمکت بلند نشده و به میدان فرستاده نشدند.

پپ گواردیولا حالا با ستایش از بازیکنان بزرگش که در مادرید به دلیل عدم حضور در میدان به تصمیم او واکنشی خارق‌العاده نشان دادند از دیگر بازیکنان سیتی خواست از آنها الگو بگیرند. گواردیولا در این باره گفت:” رفتار بازیکنان ما در رختکن فوق‌العاده بود، به خصوص رفتاری که آگوئرو، داوید سیلوا و رحیم استرلینگ نشان دادند. رفتار آنها واقعا استثنایی بود. من به واکنش آنها افتخار می‌کنم و البته می‌دانم چقدر دلشان می‌خواست در آن دیدار بازی کنند و این را درک می‌کنم”.

پپ در ادامه صحبتهایش گفت:” سرخیو واقعا فوق‌العاده بود. هر چه بگویم نمی‌توانم نشان دهم که چقدر از او متشکرم و قدردان واکنشش هستم. سرخیو من را فهمید و تلاش کرد به تیم کمک کند. اویی که برای این باشگاه کارهای بزرگی کرده و یک اسطوره واقعی است. من به سرخیو نیاز دارم. ما به او نیاز داریم. من می‌دانم که سرخیو و همینطور داوید سیلوا آماده‌اند که به ما کمک کنند”.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اصناف از ناپایداری قیمتها در حوزه مواد اولیه

به گزارش کسب و کار نیوز، در شرایط فعلی اصناف با رویه های کار، بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.