صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / گواردیولا رکورددار پیروزی در مراحل حذفی CL
گواردیولا رکورددار پیروزی در مراحل حذفی CL

گواردیولا رکورددار پیروزی در مراحل حذفی CL

کسب و کار نیوز:با پیروزی 2-1 منچسترسیتی مقابل رئال مادرید، پپ گواردیولا از نظر تعداد پیروزی در مراحل حذفی چمپیونزلیگ موفق شد از نام‌های بزرگی مثل مورینیو، فرگوسن و آنچلوتی پیشی بگیرد.

به گزارش : به نقل از ورزش سه, پیروزی ۲-۱ منچسترسیتی بر رئال مادرید که دیشب در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در خانه رئال، برنابئو بدست آمد باعث شد پپ گواردیولا سرمربی سیتی رکورددار تعداد پیروزی در مراحل حذفی چمپیونزلیگ شود و از مربیان بزرگ این رقابتها مثل الکس فرگوسن، ژوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی پیشی بگیرد.

شاگردان گواردیولا که دیشب ابتدا از رئال عقب افتاده بودند در نهایت موفق شدند بازی را با پیروزی ۲-۱ به پایان برسانند. گواردیولا که علاوه بر منچسترسیتی، به عنوان سرمربی بارسلونا و رئال مادرید هم پیروزی‌های زیادی در این رقابتها بدست آورده و با بارسا دو بار قهرمان چمپیونزلیگ شده به لطف این پیروزی رکورددار تعداد برد در مراحل حذفی لیگ قهرمانان شد.

پیروزی مقابل رئال بیست و هشتمین پیروزی پپ در مراحل حذفی چمپیونزلیگ بود و باعث شد او با پیشی گرفتن از الکس فرگوسن، مورینیو و آنچلوتی که همگی ۲۷ پیروزی در این مراحل بدست آورده‌اند رکورددار شود.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اصناف از ناپایداری قیمتها در حوزه مواد اولیه

به گزارش کسب و کار نیوز، در شرایط فعلی اصناف با رویه های کار، بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.