صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / موسوی: فتح‌الله‌زاده خلف وعده کرد، فرد جدیدی مدیر می‌شود

پرویز مظلومی سرپرست جدید استقلال است

موسوی: فتح‌الله‌زاده خلف وعده کرد، فرد جدیدی مدیر می‌شود

کسب و کار نیوز :عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در صفحه اینستاگرامی خود اعلام کرد که فرد جدیدی به عنوان مدیرعامل استقلال معرفی می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, عبدالرضا موسوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در صفحه اینستاگرامش نکات مهم و جالب توجهی در مورد باشگاه اعلام کرد و گفت: بعد از مجمع شب گذشته نشستی را برگزار کردیم و به امید خدا یک زمین تمرین خوب برای تیم در نظر خواهیم گرفت. همچنین در مورد استعفای سرپرست تیم استقلال و عمل غیر حرفه ای او که با تیم به کویت نرفت صحبت کردیم و این استعفا مورد موافقت قرار گرفت. نفر بعدی هم به عنوان سرپرست پرویز مظلومی است که انتخاب شده ولی متاسفانه تا این لحظه اطلاع رسانی در مورد این قضیه صورت نگرفته است.

موسوی در ادامه گفت: در مورد انتخاب مدیرعامل هم صحبت کردیم و حتی مدیرعامل تا یک قدمی انتخاب هم رفت ولی بیش از ۲ ساعت منتظر وی بودیم که صورتجلسه را امضا کنیم و به وزارت ورزش ارسال کنیم اما متاسفانه او تلفنش را جواب نداد و خلف وعده کرد.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان گفت: او بعد از پایان جلسه تماس گرفت و ادعا کرد می تواند در نشست حاضر شود ولی دیر شده بود. بنده هم از انتخاب این شخص منصرف شدم و به امید خدا فردا رای‌زنی برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه را آغاز خواهیم کرد.

همچنین مطالعه کنید:

مالیات بر عایدی سرمایه از کی اجرا می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، عایدی سرمایه به میزان افزایش ارزش قیمت فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.