صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مسئولین پرسپولیس می‌خواستند به استقلال بروم
مسئولین پرسپولیس می‌خواستند به استقلال بروم

گادوین منشا:

مسئولین پرسپولیس می‌خواستند به استقلال بروم

کسب و کار نیوز :گادوین منشا بعد از سه فصل حضور در فوتبال ایران تنها توانست نیم فصل را در امارات سر کند و دوباره به لیگ برتر برگشت .

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, منشا بعد از اولین فصل حضورش در لیگ برتر و تیم پیکان تبدیل به یکی از مهمترین چهره های نقل و انتقالات شد و برانکو که از ماندن مهدی طارمی مطمئن نبود او را برای جانشینی بهترین گلزن تیمش جذب کرد. منشا در پرسپولیس همانطور که خودش می گوید گل های زیادی نزد اما عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا به خصوص برای این تیم به گونه ای بود که نمی توان نقشش را در موفقیت های پرسپولیس نادیده گرفت. با این وجود او در نیم فصل لیگ هجدهم از پرسپولیس برانکو جدا شد و به استقلال وینفرد شفر پیوست. منشا قطعا دوران موفق تری در پرسپولیس نسبت به استقلال داشت و در پایان فصل هم با وجود برخی حواشی از آبی ها جدا و  به لیگ امارات رفت. بعد از این نیم فصل او بار دیگر به فوتبال ایران بازگشت. شب گذشته ویدئویی در برنامه فوتبال برتر از این مهاجم نیجریه ای گل گهر پخش شد که درباره برخی دلایل جدایی از پرسپولیس و رفتنش به استقلال صحبت می کند.

منشا در پاسخ به این سوال که چه شد این انتقال جنجالی صورت گرفت گفت:”چون به من زیاد بدهکار بودند (پرسپولیسی ها). دو سال آنجا بودم اما مربی چیز بیشتری می خواست. به همین دلیل بودیمیر را از کرواسی آورد. برایش خیلی خوشحال بودم و برای همه آن ها بهترین ها را آرزو کردم. وقتی باشگاه به من پیشنهاد داد که قسمتی از طلبم را بدهند، قبول کردم و از باشگاه جدا شدم.”

او درباره ناراحتی هواداران پرسپولیس از این انتقال گفت:” بله هواداران خیلی ناراحت بودند ولی آن ها همه ماجرا را نمی دانند فقط می دانند من پرسپولیس را ترک کردم و به استقلال رفتم.”

مهاجم گل  گهر درباره اینکه چرا استقلال را انتخاب کرد گفت:”مسئولین پرسپولیس می خواستند که به استقلال بروم. می دانستند که استقلال دنبال من است و اجازه دادند به استقلال بروم. البته ابتدا گفتند حق نداری به استقلال، سپاهان و تراکتور بروی ولی من گفتم اگر  می خواهید که من بروم ، حق دارم به هر تیمی که دوست دارم بروم.”

او در این رابطه که در کدام تیم از بین پیکان، پرسپولیس و استقلال عملکرد بهتری داشته گفت:” در پرسپولیس عملکرد بهتری داشتم. درست است که زیاد گل نزدم ولی هواداران وظایف من در پرسپولیس را نمی دانستند. اما من کارم را به خوبی انجام دادم. هم باشگاه و هم من از این همکاری خوشحال بودیم.”

منشا در پاسخ به این سوال که بین پرسپولیس  و استقلال کدام طرفدار کدام است گفت:” من عاشق هواداران استقلال و پرسپولیس هستم. همه آن ها من را حمایت کردند و نمی توانم از بین آن ها یکی را انتخاب کنم.”

همچنین مطالعه کنید:

مالیات بر عایدی سرمایه از کی اجرا می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، عایدی سرمایه به میزان افزایش ارزش قیمت فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.