صفحه اصلی / استان ها / احتمال لغو همایش بزرگداشت سیدجمال‌الدین اسدآبادی
احتمال لغو همایش بزرگداشت سیدجمال‌الدین اسدآبادی

مدیر اداره ارشاد اسدآباد خبر داد

احتمال لغو همایش بزرگداشت سیدجمال‌الدین اسدآبادی

کسب و کار نیوز:مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسدآباد از احتمال لغو همایش بزرگداشت سیدجمال به علت بحث شیوع جهانی کرونا خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, رضا قاسمی اظهار کرد: هنوز در این رابطه تصمیمی گرفته نشده اما احتمال لغو و به تأخیر افتادن این همایش در ۱۸ اسفند، روز اسدآباد وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: کنسرت «مهدی احمدوند» خواننده به نام پاپ کشور هم قرار بود در ۱۳ اسفندماه در شهرستان برگزار شود که این برنامه نیز به علت شیوع کرونا لغو و به زمان دیگری موکول شد.

قاسمی در ادامه با بیان اینکه بنای یادبود سیدجمال به یک مجموعه پویای فرهنگی در شهرستان تبدیل خواهد شد و برنامه داریم به یک پاتوق فرهنگی مبدل شود، گفت: از دو ماه پیش انجمن های ادبی شهرستان در این بنا مستقر شده اند و تجهیزات لازم برای بنای یادبود و فعالیت انجمن ها توسط اداره کل تأمین شد.

وی از افتتاح نگارخانه شهرستان و کتابخانه تخصصی سیدجمال در بنای یادبود سیدجمال الدین اسدآبادی در آینده نزدیک خبر داد و یادآور شد: در سالجاری اداره کل ارشاد اسلامی استان به ارزش بیش از ۷۳ میلیون تومان تجهیزات به کانون های فرهنگی مساجد شهرستان اسدآباد کمک کرده است.

قاسمی با اشاره به وجود ۵۷ کانون فرهنگی، هنری در سطح شهر و روستاهای اسدآباد، بیان کرد: امسال ۴۸ کانون در ایام اوقات فراغت برنامه های مختلفی در سطح مساجد داشتند و ۵۰۰۰ نفر در کلاس های مختلف فرهنگی، هنری، آموزشی، تفریحی و اردویی شرکت کردند.

همچنین مطالعه کنید:

مالیات بر عایدی سرمایه از کی اجرا می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، عایدی سرمایه به میزان افزایش ارزش قیمت فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.