صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / محمدی: میدان دادن به جوان ها هزینه دارد
محمدی: میدان دادن به جوان ها هزینه دارد
??????????????????????????????????????????????????????????????

در 5 وزن دوم بهتر نتیجه می گیریم

محمدی: میدان دادن به جوان ها هزینه دارد

کسب و کار نیوز:سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: سطح رقابت های آسیایی در این دوره بسیار بالاست.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روز نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا در دهلی نو با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز برای ایران به پایان رسید. ایران در جدول امتیازی تیمی در پایان روز اول پایین تر از هند قرار گرفت و فعلا شانس اول قهرمانی محسوب نمی شود.

البته امروز با توجه به حضور کشتی گیران باتجربه تری همچون پرویز هادی، مصطفی حسین خانی و جواد ابراهیمی، مربیان تیم ملی امیدوار هستند نتایج بهتری از روز نخست به دست بیاید.

غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره نتایج کشتی گیران در ۵ وزن اول به “ورزش سه” گفت: اول از همه این را بگویم که سطح مسابقات کشتی آزاد بسیار بالاست و تیم های مدعی با تمام نفرات اصلی خود به هند آمدند. شما فینال دیروز وزن ۶۵ کیلوگرم را نگاه کنید، فینال مسابقات جهانی در آسیا تکرار شد. در اوزان دیگر هم خیلی از مدعیان حضور داشتند. این کار بچه های ما را سخت می کرد.

وی افزود: در ۵ وزن اول می دانستیم کار سختی داریم چون بیشتر نفرات ما جوان بودند. بازهم خدا را شکر در ۴ وزن صاحب مدال شدیم و سعی می کنیم در ۵ وزن دوم عملکرد بهتری داشته باشیم. هدف ما قهرمانی است و اگر هم نتوانیم به آن برسیم، به هر حال باید بدانیم که میدان دادن به جوان ها هزینه دارد.

محمدی در پایان گفت: هدف اصلی ما در ابتدا کسب سهمیه المپیک در تمام ۶ وزن و بعد از آن هم موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ است. باید تمرکزمان را روی این مسابقات بگذاریم.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اصناف از ناپایداری قیمتها در حوزه مواد اولیه

به گزارش کسب و کار نیوز، در شرایط فعلی اصناف با رویه های کار، بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.