صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / سرپرست جدید اداره امور شعب جنوب کشور و شرق تهران بانک دی منصوب شد

روابط عمومی بانک دی:

سرپرست جدید اداره امور شعب جنوب کشور و شرق تهران بانک دی منصوب شد

کسب و کار نیوز - طی صدور حکمی از سوی دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی، مجتبی دهاقین به عنوان سرپرست اداره امور شعب جنوب کشور و شرق تهران منصوب شد.

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک دی، در جلسه ای با حضور رحیم طاهری، عضو هیئت مدیره، مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی، محمدعلی داورپناه، معاون اعتبارات، ناصر شریعتی، مدیرکل امور شعب و بازاریابی، غلامرضا موحدی راد، مدیرکل بازرسی، حسن کاسب، رییس امور شعب شمال کشور و غرب تهران از خدمات مسعود الویریان قدردانی و مجتبی دهاقین به عنوان سرپرست جدید اداره امور شعب جنوب کشور و شرق تهران معرفی شد.
بر اساس این گزارش، طاهری، عضو هیئت مدیره بانک دی در این جلسه ضمن تکریم و قدردانی از خدمات ارزشمند و صادقانه مسعود الویریان در توسعه و هدایت شعب جنوب کشور و شرق تهران، ایجاد تحول و بهره‌مندی از اندیشه های نو را لازمه سازمان هایی دانست که در پی تغییر نگرش و پیشرفت هستند.
طاهری با ابراز خرسندی از حضور مجتبی دهاقین در جمع همکاران بانک دی، تلاش ویژه برای تحقق اهداف بانک در زمینه کاهش بهای تمام شده پول، جذب منابع ارزان قیمت، ارتقای کیفیت خدمت رسانی شعب به مشتریان و ارزش آفرینی برای بانک دی را از مهم ترین ماموریت های کاری ایشان برشمرد و  با اشاره به سرمایه انسانی ارزشمند بانک دی دستیابی به اهداف بانک را در سایه اتحاد و عزم جهادی همکاران دست یافتنی دانست.
وی با بیان این که بانک دی به دلیل تعلق به خانواده معزز شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری از ویژگی ممتازی برخورد است، گفت: تمامی همکاران باید این ویژگی منحصر به فرد را یک فرصت بدانند و برای  برندسازی و تقویت جایگاه ذهنی بانک ارزش آفرین دی در افکار عمومی  و نیز خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران، تلاش مضاعفی داشته باشند.
طاهری، نهادینه سازی تفکر و نگرش سیستمی را برای حرکت در مسیر بهبود، ضروری دانست و گفت: نگرش سیستمی، چارچوبی منطقی و علمی ارایه می دهد و راهگشای بسیاری از مشکلات در سازمان است که انتظار می‌رود همکاران با پیاده سازی این نگرش در تمامی ارکان، بانک را به حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت سوق دهند.
مجتبی دهاقین، سرپرست جدید اداره امور شعب جنوب کشور و شرق تهران نیز ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دی از ایجاد فرصت همکاری با بانک ارزش آفرین دی، ابراز خرسندی کرد و گفت: اعتماد مجموعه بانک دی به من، وظیفه و تعهد مرا سنگین‌تر می کند و امیدوارم در سایه همکاری منسجم و همدلی همکاران بتوانیم نقش موثری در پیشبرد اهداف بانک دی در حوزه امور شعب داشته باشیم.
دهاقین افزود: امروزه بانک ها در نقش سربازهای جنگ اقتصادی هستند و امیدوارم با اقداماتی که انجام می‌دهیم علاوه بر این که در راستای رضایت و رفاه مردم قدم برمی داریم، بتوانیم در تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور نیز نقش آفرین باشیم.
گفتنی است، مجتبی دهاقین با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت درخشان در نظام بانکی، سوابقی همچون معاون اداره امور شعب استان اصفهان، مدیر شعب استان اصفهان در بانک ملی، روسای شعب متعدد بانک ملی در استان اصفهان به ویژه شعبه ممتاز الف استان اصفهان، مشاور مدیرعامل بانک ملی در امور شعب، مشاور شرکت آینده پویا در بانک ملی، عضو موظف و غیر موظف در شرکت آزادراه باغچه مشهد و مدیرعامل شرکت آزاد راه زنجان-تبریز را در کارنامه دارد.

همچنین مطالعه کنید:

چرا بانک مرکزی دلار توافقی را حذف کرد؟/ فرزین: از تمام صرافی‌ها بدون نوبت «ارز» بخرید

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدرضا فرزین در پاسخ به پرسش یکی از کاربران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.