صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / توضیح ناگلزمان در مورد لباس های عجیب لایپزیش
توضیح ناگلزمان در مورد لباس های عجیب لایپزیش

توضیح ناگلزمان در مورد لباس های عجیب لایپزیش

کسب و کار نیوز:یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش مدعی شد تیمش مقابل تاتنهام شایسته کسب پیروزی بوده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, لایپزیش موفق شد با کسب برتری ۰-۱ در لندن مقابل تاتنهام، گام بلندی برای صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان بردارد. در این دیدار لباس کریستوفر انکونکو و تیمو ورنر با دیگر بازیکنان متفاوت بود و یولیان ناگلزمان در مورد دلایل این اتفاق توضیح داده است.

یولیان ناگلزمان در این رابطه گفت: “در مسیر هتل به استادیوم متوج شدیم ست لباس ها تکمیل نیست. لباس این دو بازیکن در اتوبوس نبود و به همین دلیل مجبور شدیم از این البسه استفاده کنیم. قطعا برای دیدار برگشت شرایط اصلاح شده و بازیکنان لباس مناسبی بر تن خواهند کرد.

برتری مقابل تاتنهام؟ بازی در دقایق پایانی دشوار شد زیرا ما موفق نشدیم گل دوم را به ثمر برسانیم. در این بازی بیش از ۹۰ دقیقه، در نیمه اول ما به جز فرصت را از استیون برگوین بازی را خوب کنترل کردیم. ما مالکیت مناسبی داشته و در نیمه اول نمایشی توام با بلوغ ارائه دادیم.

ما واقعا می توانستیم در پنج دقیقه ابتدایی به گل برسیم. تیم های جوان بی تاب شده و فکر می کنند باید در بازی رفت لیگ قهرمانان اروپا به گل برسند، اما بازیکنان من اینگونه نبودند. آنها صبورتر بوده و خوب مقابل بازی ضدحمله ای تاتنهام دفاع می کردند. من فکر می کنم لوکاس کلسترمن نمایش خیلی خوبی داشت و در کل بازیکنانم عملکرد مناسبی ارائه دادند.

در نیمه دوم و تا دقیقه ۷۵ نیز ما به خوبی بازی را کنترل کرده و می توانستیم به گل دوم یا سوم دست یابیم زیرا چند موقعیت خوب داشتیم. اما در طول ۹۰ دقیقه ما سزاوار پیروزی بودیم و می توانستیم با اختلافی بیشتر از این به برتری دست یابیم.”

همچنین مطالعه کنید:

مالیات بر عایدی سرمایه از کی اجرا می‌شود؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، عایدی سرمایه به میزان افزایش ارزش قیمت فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.