صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / تاخت و تاز سعودی با چهار صدرنشین در ACL

کسب 12 امتیاز با چهار دبل در شب دوم

تاخت و تاز سعودی با چهار صدرنشین در ACL

کسب و کار نیوز:پرونده شب دوم مرحله گروهی ACL2020 با چهار صدرنشینی تیم های عربستانی بسته شد تا آماری عجیب برای سعودی ها ثبت شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, کمتر کسی تصور می کرد در پایان دومین روز از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ چهار نماینده عربستان با کسب حداکثر امتیازات صدر جدول گروه های چهارگانه غرب قاره کهن را به خود اختصاص دهند اما این اتفاق تنها بعد از گذشت دو روز از مرحله گروهی افتاد تا سعودی ها سر از پا نشناسند.

الهلال، النصر، الاهلی و التعاون چهار نماینده سعودی ها در این فصل از رقابت ها موفق شدند در روز دوم رقابت ها به چهار برد شیرین برابر رقبای خود رسیده و حداکثر امتیازات این روز یعنی ۱۲ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن را به حساب خود واریز کنند. نکته جالب تر این که هر چهار تیم حریفان خود را با دبل از پیش رو برداشته و در هر چهار بازی نیز مهاجمان مرد اول مصاف ها لقب گرفتند.

همین اتفاق سوژه خوبی برای رسانه های سعودی بود تا با پرداختن به نتایج و اتفاقات مشابه برای نماینده های عربستان در گروه های چهارگانه از آنها به عنوان مدعیان اول صعود نام برده در این بین به التعاون رقیب آتی پرسپولیس در لیگ قهرمانان لقب شگفتی ساز این رقابت ها را بدهند.

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی برای خوش‌حساب‌ها/ جریمه برای کسانی که درآمدشان را کتمان می‌کنند

به گزارش کسب و کار نیوز، داود منظور مودی مداری و مودی محوری را از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.