صفحه اصلی / سرخط خبرها / ارتش رژیم صهیونیستی فرماندهی ویژه مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل می‌دهد
ارتش رژیم صهیونیستی فرماندهی ویژه مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل می‌دهد

ارتش رژیم صهیونیستی فرماندهی ویژه مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل می‌دهد

کسب و کار نیوز :ارتش رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه اعلام کرد که فرماندهی ویژه‌ای برای مقابله با «تهدیدات ایران» تشکیل خواهد داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی اطلاعاتی کمی درباره این فرماندهی ارائه کرده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تازگی اعلام کرده بود که این رژیم با آمریکا برای مقابله مشترک با اقدامات ایران به توافق رسیده و در این راستا آمریکا در عراق فعالیت خواهد کرد و رژیم صهیونیستی نیز در سوریه فعال خواهد بود. او در این خصوص گفت: من با همتای خود، مارک اسپر دیدار کردم و بر سر جزئیات همکاری‌های خود توافق کردیم. آن‌ها عراق را می‌گیرند و ما سوریه را!

در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که فرماندهی جدید زیرمجموعه ستاد مشترک ارتش خواهد بود اما نحوه دقیق عملکرد این فرماندهی هنوز به صورت کامل مشخص نشده است.

رژیم صهیونیستی که به شدت نگران قدرت گرفتن نیروهای مقاومت در سوریه، لبنان و فلسطین در مجاورت مرزهای سرزمین‌های اشغالی است، به هر شکلی تلاش می‌کند که مانع تقویت هرچه بیشتر این نیروها شود.

صهیونیست‌ها بارها از اینکه ایران “تسلیحات موثر”ی در اختیار گروه‌های مقاومت قرار داده ابراز نگرانی کرده‌اند و حملاتی را علیه مواضع این گروه‌ها به ویژه در سوریه و فلسطین انجام داده‌اند که بنا بر اعلام جبهه مقاومت این حملات تاثیر چندانی در توان نظامی آنها نداشته است.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اصناف از ناپایداری قیمتها در حوزه مواد اولیه

به گزارش کسب و کار نیوز، در شرایط فعلی اصناف با رویه های کار، بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.