صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / از بازگشت راضی ام، از نتیجه نه
از بازگشت راضی ام، از نتیجه نه

ادن هازارد:

از بازگشت راضی ام، از نتیجه نه

کسب و کار نیوز:ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید از بازگشت به میادین ابراز رضایت کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بعد از ۸۲ روز دوری از ترکیب رئال مادرید، ادن هازارد بالاخره دیشب در دیدار مقابل سلتاویگو در ترکیب تیمش قرار گرفته و در نیمه دوم موفق به کسب یک پنالتی برای تیمش شد. البته حضور ادن هازارد در ترکیب برای لوس بلانکوس خوش یمن نبود و این تیم دو امتیاز حساس را از دست داد، اما ستاره ۲۸ ساله بلژیکی ابراز امیدواری کرد این تیم در ادامه فصل به موفقیت دست یابد.

ادن هازارد گفت: “احساس خوبی دارم. در ۱۰ دقیقه ابتدایی کمی احساس خستگی می کردم، اما هر چه از زمان بازی گذشت شرایط بهتری را حس کردم. من از عملکردم در دیدار مقابل سلتاویگو رضایت دارم، اما از نتیجه خوشحال نیستیم، امیدوارم در هفته های آتی شرایط بهتری پیدا کنیم.

وقتی با نتیجه ۱-۲ از حریف پیش افتادیم سعی کردیم کار حریف را تمام کنیم، اما این اتفاق رخ نداد. بازی های فراوانی تا پایان فصل باقی مانده و ما تا پایان برای قهرمانی مبارزه خواهیم کرد. من تصور نمی کنم ما در امر گلزنی ضعیف عمل می کنیم، در دیدار مقابل سلتاویگو نیز موقعیت های زیادی خلق کردیم و لایق به ثمر رساندن گل های بیشتری مقابل این تیم بودیم. ما خوب کار می کنیم و می خواهیم در کنار یکدیگر به پیروزی های فراوانی دست پیدا کنیم، این روند به سود ما خواهد بود.”

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی برای خوش‌حساب‌ها/ جریمه برای کسانی که درآمدشان را کتمان می‌کنند

به گزارش کسب و کار نیوز، داود منظور مودی مداری و مودی محوری را از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.