صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / استراتژی دفاعی ناپولی نتیجه داد
استراتژی دفاعی ناپولی نتیجه داد

آنتونیو کونته:

استراتژی دفاعی ناپولی نتیجه داد

کسب و کار نیوز:آنتونیو کونته، سرمربی اینتر مدعی شد ناپولی نمایشی دفاعی ارائه داده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اینتر در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا در سن سیرو با یک گل مغلوب ناپولی شد تا در آستانه حذف از این رقابت ها قرار گیرد. آنتونیو کونته ضمن تبریک به حریف، اذعان داشت رقم خوردن نتیجه تساوی عادلانه تر بوده و استراتژی دفاعی حریف نتیجه داده است.

آنتونیو کونته گفت: “ناپولی برای ارائه یک بازی بسیار دفاعی به اینجا آمد، دریس مرتنس وظیفه یارگیری مارسلو برزوویچ را بر عهده داشته و همه فضاها بسته شده بود. در بعضی موارد، ما باید سریع تر توپ را به حرکت می آوردیم و در موقعیت های یک در مقابل یک می توانستیم بهتر عمل کنیم. در هر صورت، من به ناپولی تبریک می گویم، زیرا استراتژی آنها نتیجه داد و به پیروزی دست یافتند.

دربی انرژی جسمی و به ویژه روانی زیادی از ما گرفت. من نسبت به بازی یکشنبه پنج تغییر ایجاد کردم تا بازیکنانی تازه نفس در ترکیب قرار گیرند، اما ناپولی در این فصل یوونتوس، لاتزیو و لیورپول را شکست داده و این به منزله کیفیت آنهاست. از نظر من بعد از یوونتوس، ناپولی بهترین ترکیب در سری آ را در اختیار دارد. میلان هجومی تر بازی می کرد و فضاها بازتر بودند. اما در دیدار مقابل ناپولی فضایی وجود نداشت، زیرا حریف بسیار تاکتیکی بازی می کرد. ما نیز شانس هایی برای گلزنی داشتیم و نتیجه عادلانه تساوی بود.

نبود کریستن اریکسن در ترکیب اصلی؟ او بازیکن با کیفیتی بوده اما در شش ماه اخیر خیلی در ترکیب تاتنهام قرار نگرفته و حالا باید با فشار گذشته عادت پیدا کند.”

همچنین مطالعه کنید:

عوارض خروج از کشور همچنان می‌تازد

به گزارش کسب و کار نیوز، پیش‌بینی دولت از محل عوارض خروج از کشور برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.