صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / چهاردهمین عرضه اولیه در فرابورس انجام می‌شود

فردا

چهاردهمین عرضه اولیه در فرابورس انجام می‌شود

کسب و کار نیوز - چهاردهمین عرضه اولیه سهام سال ۹۸ فرابورس، فردا (دوشنبه ۲۱ بهمن) به روش ثبت سفارش انجام می‌شود.

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  ایسنا، گروه توسعه مالی مهر آیندگان پنج درصد از سهام خود را معادل ۵۰۰ میلیون سهم به ارزش ۵۱۵ تا ۵۶۰ تومان فردا در بازار دوم فرابورس عرضه می‌کند. در این راستا مهدی سنایی‌فرد – عضو هیات مدیره این شرکت – در نشستی خبری اظهار کرد: ۱۶ درصد سرمایه‌گذاری‌ها به گروه استخراج کانه‌های فلزی، ۱۰ درصد به صنعت فرآورده‌های نفتی، ۱۰ درصد به گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری، ۹ درصد به گروه محصولات شیمیایی، هفت درصد به گروه واسطه‌گری مالی، هفت درصد به صنعت فلزات اساسی، شش درصد به گروه سیمان و شش درصد به چند رشته‌ای صنعتی و مابقی سرمایه‌ گذاری‌های شرکت به گروه دارویی و سایر صنایع اختصاص دارد.

وی با بیان این‌که جمع درآمدهای عملیاتی این شرکت در ۹ ماه نخست امسال بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان بودجه است، ادامه داد: بدهی‌های این شرکت در سال جاری کاهش چشمگیری داشته است.

سنایی فرد با بیان این‌که این شرکت به دنبال تاسیس یک شرکت سبدگردان است، اظهار کرد: درخواست آن ارائه شده و پروسه اداری آن در سازمان بورس در جریان است. نمی‌توان زمان دقیق تاسیس آن را پیش‌بینی کرد اما احتمالا به سال جاری نرسد.

همچنین مطالعه کنید:

آخرین آمار خانه‌های مسکن مهر ساخته شده و در حال تکمیل

به گزارش کسب و کار نیوز، مسکن از جمله موارد پرتقاضایی است که در سبد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.