صفحه اصلی / سرخط خبرها / منطقی کردن قیمت نهایی محصول اولویت اول ایران خودرو

مقيمي درافتتاح خط توليد آذين تنه خبرداد

منطقی کردن قیمت نهایی محصول اولویت اول ایران خودرو

کسب و کار نیوز - مدير عامل ايران خودرو هدف اين خودرو ساز را منطقي كردن قيمت محصول نهايي محصول از طريق افزايش شمارگان توليد ، تعميق ساخت داخل قطعات و بهره وري اعلام كرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایکوپرس، فر شاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرودرافتتاح خط تولید شرکت آذین تنه ضمن تکذیب کاهش عرضه خودرو توسط این خودروساز گفت: در طی سه ماه گذشته ١۵٠ هزار خودرو تحویل داده ایم که برابر با تعداد تحویلی در نیمه نخست سال بوده است. حتی روز‌های تعطیل بیش از ۴٠ هزار خودرو تحویل داده شده است.
مقیمی افزود: در تلاش هستیم در حوزه صنعت خودرو کار را به خوبی پیش ببریم. همه تلاش مان بر این است که وحدت بین خودرو ساز و قطعه ساز را حفظ کنیم.
وی گفت: نقشه راه ایران خودرودر توسعه محصول در شرف نهایی شدن است و باید این نقشه راه را در پیش گرفت.توجه به پتانسیل داخلی یکی از نقاط قوت است که باید نگاهمان به سمت داخل باشد.
مقیمی هدف ایران خودرو را دستیابی به عمق ساخت داخل ۱۰۰ درصدی اعلام کرد و گفت: وضعیت تولید محصولات ایران خودرو در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد، در سال ٩٩ در نظر داریم تولید محصولات را به تیراژ ٣ هزاردستگاه درروز برسانیم.
مدیر عامل ایران خودرو افزود: تعدادی نیرو تعدیلی در زنجیره تامین داشته ایم که به کمک خدا مجدد آن‌ها را مشغول به کار کردیم و در نظر داریم میزان اشتغال را افزایش دهیم.
وی با بیان این که نگرانی مردم عامل نگرانی ما نیز به حساب می آید گفت: یک ریال هم به قیمت کارخانه محصولات اضافه نکرده ایم. روزهای پایانی سال زمان افزایش تقاضای بازار است که متناسب با آن ما نیز فعالیت‌های تولیدی را افزایش داده ایم.
مقیمی استفاده از ربات در سایت فروش ایران خودرو را غیرممکن خواند و با بیان این که هیچ رانتی در فروش محصولات وجود ندارد گفت: عرضه را در ماه‌های پایانی افزایش خواهیم داد و تقاضای کاذب را مدیریت می‌کنیم.

 

همچنین مطالعه کنید:

عوارض خروج از کشور همچنان می‌تازد

به گزارش کسب و کار نیوز، پیش‌بینی دولت از محل عوارض خروج از کشور برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.