صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / هواداران آرسنال بودند که بیرونم کردند
هواداران آرسنال بودند که بیرونم کردند

اونای امری:

هواداران آرسنال بودند که بیرونم کردند

کسب و کار نیوز:اونای امری، سرمربی اخراجی آرسنال برای اولین بار درباره روند اخراج خود از این باشگاه صحبت کرده و می‌گوید هواداران آرسنال او را از این تیم بیرون کرده‌اند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اونای امری سرمربی سابق آرسنال که در میانه‌های فصل از این تیم اخراج شده و جایش را به میکل آرتتا داد می‌گوید هواداران آرسنال عامل اصلی اخراج او بوده‌اند. امری در این مصاحبه همچنین به دلایلی اشاره می‌کند که معتقد است علت اصلی نتیجه نگرفتن‌های او در امریتس بوده است.

اونای امری در پایان فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ از سوی آرسنال انتخاب شد تا جانشین آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای این تیم شود. امری پیش از آن در دو باشگاه پاری سن ژرمن و سویا دوره‌های موفقی را پشت سر گذاشته بود. او با اینکه در امیریتس شروع خوبی داشت ولی نتوانست به لیگ قهرمانان راه یابد و علاوه بر شکست مقابل چلسی در فینال لیگ اروپا در لیگ برتر هم نتایج خوبی بدست نیاورد.

امری در مصاحبه با روزنامه مارکا گفت:”مشکلات مختلفی وجود داشت. ما چهار کاپیتان داشتیم، مساله اوزیل و کولاسیناچ پیش آمده بود، انتقال په په به تیم که به زمان نیاز داشت تا مثل فرانسه موفق شود. ما خوب بازی نمی‌کردیم و در این هیچ شکی نیست”.

سرمربی سابق آرسنال در ادامه گفت:” این خوب بازی نکردن باعث می‌شد نتایج بدی بگیریم. وقتی هیچ پیشرفتی در تیم دیده نمی‌شد هواداران تمام تمرکزشان را روی من معطوف کردند و بیرونم انداختند. ولی من همچنان به نکات مثبت دوران حضورم در آرسنال فکر می‌کنم که کم نیستند”.

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی برای خوش‌حساب‌ها/ جریمه برای کسانی که درآمدشان را کتمان می‌کنند

به گزارش کسب و کار نیوز، داود منظور مودی مداری و مودی محوری را از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.