صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / رسمی؛ مهاجم نیجریه‌ای شانگهای به یونایتد پیوست

رسمی؛ مهاجم نیجریه‌ای شانگهای به یونایتد پیوست

کسب و کار نیوز:باشگاه منچستریونایتد تایید کرد که اودیون ایگالو ستاره نیجریه‌ای باشگاه چینی شانگهای شینهوا را به صورت قرضی تا پایان فصل جاری به خدمت گرفته است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بر اساس اعلام رسمی باشگاه منچستریونایتد، شیاطین سرخ اودیون ایگالو، مهاجم نیجریه‌ای باشگاه چینی شانگهای شینهوا را با یک قرارداد قرضی که تا پایان فصل جاری معتبر خواهد بود به خدمت گرفته‌اند. ایگالو پیش از این سابقه بازی در لیگ برتر با پیراهن واتفورد را هم داشته است.

بر اساس اعلام بی‌بی‌سی، ایگالو همچنان در چین حضور دارد ولی انتظار می‌رود امروز ظرف ساعات آینده به انگلیس پرواز کند.

ایگالو در فاصله سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ که در واتفورد بازی می‌کرد برای این تیم در ۹۹ مسابقه به میدان رفته و ۳۹ گل به ثمر رسانده است.

اوله گنار سولسشر با تایید خبر انتقال ایگالو گفت:” اودیون یک بازیکن باتجربه است. او در تیم ما باعث می‌شود در مدت کوتاهی که در کنارمان است گزینه‌هایمان در مورد انتخاب مهاجم مرکزی افزایش پیدا کند. ایگالو پسر خیلی خوب و یک فوتبالیست حرفه‌ای است و در دوران حضورش در این تیم همه تلاش خود را خواهد کرد”.

ایگالو در سال ۲۰۱۷ به چین رفته و ابتدا به باشگاه چانگچوان یاتای در سوپرلیگ این کشور پیوست ولی بعد از دو فصل راهی شانگهای شینهوا شد و در ۱۹ بازی برای این تیم ۱۰ گل به ثمر رساند.

همچنین مطالعه کنید:

عوارض خروج از کشور همچنان می‌تازد

به گزارش کسب و کار نیوز، پیش‌بینی دولت از محل عوارض خروج از کشور برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.