صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / کمیته امداد مراکز نیکوکاری کارآفرینی ایجاد کرد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد:

کمیته امداد مراکز نیکوکاری کارآفرینی ایجاد کرد


کسب و کار نیوز - عبدالملکی با بیان اینکه این صندوق با همکاری معاونت اشتغال کمیته امداد و موسسه دانش بنیان برکت کار خود را از ابتدای امسال آغاز کرده است، افزود: فراخوانی زده شد که در استان‌های مختلف مددجویان تحت حمایت امداد ایده‌های خود را اعلام کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بازار کار، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد افزود: در کمیته سرمایه گذاری این صندوق ایده‌ها بررسی می‌شود.
او با بیان اینکه برخی از ایده‌ها سرمایه گذاری شده است، ادامه داد: برخی از ایده‌ها نیز در فرآیند پیش شتابدهی تحت مشاوره قرار گرفتند.
عبدالملکی گفت: درحال حاضر رویداد‌های کارآفرینی خلاق و استارتآپ را در استان‌های مختلف پیگیری می‌کنیم که حجم بیشتری از مشاغل دانش بنیان را بتوانیم به فعلیت برسانیم.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه درراستای تقویت برنامه‌های مشاغل دانش بنیان کمیته امداد خوشبختانه یک شنبه اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی دانش بنیان را در پارک علم و فن آوری استان قزوین راه اندازی کردیم.
او ادامه داد: مراکزنیکوکاری کارآفرینی ابتکار جدید برنامه اشتغال امداد است و هدف آن استفاده از ظرفیت خیرین کارآفرین برای توسعه مشاغل امداد است.
عبدالملکی بیان کرد: این مرکز در ماه‌های آینده به صورت آزمایشی کار خود را آغاز می‌کند و در صورت موفقیت به سرعت درهمه پارک‌های علم و فن آوری کشور یک مرکز نیکوکاری کارآفرینی دانش بنیان را راه اندازی خواهیم کرد.

همچنین مطالعه کنید:

خودرو نیمه دوم سال گران می شود/بازار خودرو در فاز انتظار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این روزها بازار خودرو چشم به نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.