صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / شاید لیورپول را ترک کنم
شاید لیورپول را ترک کنم

جورجینیو واینالدوم:

شاید لیورپول را ترک کنم

کسب و کار نیوز:جورجینیو واینالدوم احتمال خروج خود از لیورپول را ممکن دانست و در پاسخ به اینکه آیا احتمال دارد از لیورپول جدا شود به عبارت "بستگی دارد" بسنده کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, جورجینیو واینالدوم هافبک لیورپول می‌گوید درباره آینده‌اش در آنفیلد با عجله تصمیم نخواهد گرفت ولی احتمال جدایی از این تیم را هم رد نمی‌کند. با اینحال هافبک هلندی لیورپول می‌گوید او این تیم را خانه خود می‌داند.

واینالدوم که ملی‌پوش هلندی است امسال چهارمین فصل حضورش در لیورپول را می‌گذراند. او از سال ۲۰۱۶ از نیوکاسل به لیورپول پیوسته است. او یکی از مهره‌های مهم ماشین فوتبالی یورگن کلوپ بوده و یکی از بازیکنان مورد علاقه او به حساب می‌آید.

با اینکه تا این لحظه مذاکرات واینالدوم با باشگاه لیورپول درباره تمدید قراردادش به نتیجه نرسیده او حاضر نیست به صراحت از قصدش برای این باشگاه صحبت کند.

واینالدوم در این باره به اسکای گفت:” من دوست دارم آینده‌ام چه باشد؟ جواب دادن این سوال سخت است. این بستگی دارد که باشگاه چه می‌خواهد و با گذشت زمان چه پیش می‌آید. باید ببینیم چه می‌شود. آنفیلد برای من مثل خانه است”.

ستاره هلندی لیورپول در ادامه گفت:” من در حال حاضر تمام تمرکزم را به پایان دادن فصل جاری معطوف کرده‌ام و این تنها چیزی است که به آن فکر می‌کنم”.

همچنین مطالعه کنید:

سردار آزمون در تمرینات تیم ملی هم غایب است / او احتمالا در بازی با سنگال هم حضور نداشته باشد.

در تصاویر منتشر شده از تمرینات اخیر تیم ملی سردار آزمون حضور ندارد و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.