صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برای ناپولی خوشحالم که توانست ما را ببرد!
مائوریتزیو ساری

مائوریتسیو ساری:

برای ناپولی خوشحالم که توانست ما را ببرد!

کسب و کار نیوز:با وجود شکست 2-1 یوونتوس مقابل ناپولی، سرمربی بیانکونری، مائوریتزیو ساری در پایان این بازی گفت برای تیم سابقش ناپولی خوشحال است که توانسته در این بازی به پیروزی برسد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, ناپولی دیشب موفق شد با پیروزی ۲-۱ مقابل یوونتوس دومین شکست این فصل بیانکونری در سری آ را به این تیم تحمیل کند. ولی در پایان بازی مائوریتزیو ساری سرمربی یووه که در صورت پیروزی در این بازی می‌توانست فاصله‌اش با اینتر را در صدر جدول به شش امتیاز افزایش دهد گفت از اینکه ناپولی، تیم سابق او، توانسته یووه را شکست دهد و سه امتیاز مهم بدست بیاورد برای این تیم خوشحال است.

با اینکه کریستیانو رونالدو موفق شد برای هشتمین بازی پیاپی گلزنی کند ولی گل او در دقیقه ۹۰ برای فرار یووه از شکست کافی نبود چرا که ناپولی در طول بازی دو بار دروازه یوونتوس را باز کرده بود. در بازگشت ساری به ورزشگاه ناپولی شعارهای و بنرهای زیادی علیه او در استادیوم وجود داشت ولی ساری در پایان بازی گفت از اینکه ناپولی موفق شده به روند افول خود خاتمه دهد، حتی با اینکه در مقابل تیم او چنین اتفاقی افتاده، خوشحال است.

ساری در پایان بازی گفت:” من برای بچه‌های ناپولی خوشحالم. من همیشه دوستدار آنها خواهم ماند. اگر قرار است ببازیم ترجیح من این است که اینجا ببازم، مقابل ناپولی؛ تا بتوانم به این تیم کمک کنم از مشکلات فعلی‌اش فاصله بگیرد. البته شکی نیست که ترجیح می‌دهم از هفته آینده بار دیگر روند پیروزی‌های یوونتوس شروع شود”.

سرمربی یووه در ادامه گفت:” بازی حالا دیگر تمام شده و بهتر است از فضای این مسابقه فاصله بگیریم. ناپولی برای من سمبل یک دوره خیلی خاص و ویژه در زندگی‌ام است و بازگشت به اینجا همیشه برایم خوشحال‌کننده و احساسات‌برانگیز است و خواهد بود. ما برای اینکه فاصله‌مان را با اینتر بیشتر کنیم باید در این بازی انگیزه بیشتری نشان می‌دادیم. اگر شرایط دشوار و حساس باعث می‌شود نتوانیم آنطور که باید نتیجه بگیریم این نشان می‌دهد که هنوز آماده نیستیم”.

همچنین مطالعه کنید:

عضو کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی پلتفرم خرید و فروش امن شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدیرعامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *