صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / ۴ لایحه اخذ عوارض در شورا تصویب شد

۴ لایحه اخذ عوارض در شورا تصویب شد

کسب و کار نیوز - اعضای شورای شهر تهران صبح امروز یک فوریت چهار لایحه پیشنهادی شهرداری تهران را تصویب کردند.

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر یک فوریت چهار لایحه پیشنهادی شهرداری تهران را بررسی کردند.

در ابتدا حامد مظاهریان معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران در دفاع از این لوایح اظهار کرد: از آنجایی که براساس قانون باید تا ۱۵ بهمن‌ماه لوایح عوارضی به تصویب برسد تا برای سال آینده لازم‌الاجرا باشد به همین دلیل امروز یک فوریت چهار لایحه را به شورای شهر آوردیم و امید است اعضای شورا با رأی مثبت خود ما را در اداره بهتر شهر کمک کنند.

در ابتدا اعضای شورای شهر به یک فوریت لایحه اخذ عوارض حفظ و گسترش فضای سبز رأی مثبت دادند.

همچنین اعضای شورا بدون بیان هیچ‌گونه نکته نظرات مخالف یا منفی به لایحه نحوه‌ی محاسبه و عوارض صدور نصب و نظارت دوره‌ای دکل‌های آنتن مخابراتی نیز رأی مثبت دادند و همچنین لایحه نحوه‌ی محاسبه عوارض پروانه ساختمانی براساس مرغوبیت املاک را نیز تایید کردند.

یک فوریت لایحه عوارض تردد مدیریت ترافیک و کنترل آلودگی هوا نیز روی میز بررسی اعضای شورا قرار گرفت که الهام فخاری در مخالفت با این لایحه گفت: مساله‌ طرح ترافیک و عوارض آن اگر ضروری است چرا گزارشی از آن به ما نمی‌دهند و نمی‌توانند در یک برهه لایحه مذکور را با قید یک فوریت بیاورند.

الویری در واکنش به این مخالفت فخاری گفت: بررسی یک فوریت لایحه ارتباطی با گزارش‌گیری ندارد و نمی‌توانیم بررسی یک لایحه را منوط به دریافت گزارش عملکرد کنیم.

نهایتا اعضای شورای شهر تهران نیز به این لایحه رأی مثبت دادند و چهار لایحه پیشنهادی شهرداری در مورد عوارض با قید یک فوریت به تصویب رسید و برای بررسی بیشتر به کمیسیون‌های ذیربط ارسال شد.

همچنین مطالعه کنید:

عضو کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی پلتفرم خرید و فروش امن شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدیرعامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *