چهارشنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / شکوری: ویلموتس باید بخشی از پول را برگرداند
شکوری: ویلموتس باید بخشی از پول را برگرداند

روی خارجی بودن و ایرانی بودن مربی مانور ندهید

شکوری: ویلموتس باید بخشی از پول را برگرداند

کسب و کار نیوز:مربی ایرانی هدایت تیم ملی را برعهده خواهد گرفت یا مربی خارجی؟ به نظر می رسد کسی در فدراسیون فوتبال این را نمی داند چون هر کسی یک چیز می گوید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, در حالی که دیروز محمود شیعی از اعضای هیات رییسه گفته بود قطعا مربی بعدی تیم ملی ایرانی است حالا ابراهیم شکوری، سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال نظر دیگری دارد و در این باره به برنامه تهران ورزشی گفته است:« آقای بهاروند اعلام کرد که سرمربی مشخص می شود. اجازه بدهید روی اینکه گزینه فدراسیون ایرانی یا خارجی است مانور ندهیم. هم مربی خارجی داریم و هم داخلی. باتوجه به شرایط اقتصادی کشورمان همانطور که آقای علی نژاد گفت اولویت کشور این است از پتانسیل داخلی استفاده کنیم. واقعیت این است در کشور خودمان مربیان کارآمد و باتجربه ای داریم و می توانیم از آنها استفاده کنیم ولی هنوز قطعی نشده است. هر موقع قطعی شود آقای بهاروند اعلام می کند. در حال رایزنی هستیم. نمی توانیم بگوییم سرمربی بعدی چه کسی است و اینکه داخلی است یا خارجی.»

شکوری در خصوص موانع و مشکلاتی که در مسیر جذب مربی جدید به وجود آمده است و اینکه چه کسی مامور مذاکره با مربی جدید است؛ گفت« بحث مبلغ و مدت قرارداد است و اینکه نقاط ضعف و قوت قراردادهای قبلی را باید لحاظ کنیم. یک تیم مخصوص در حال پیگیری است؛ باتوجه به اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد یعنی اتفاقات مربوط به لیگ قهرمانان آسیا و انتخابات. اگر دوستانی که در حال مذاکره هستند، صحبت کنند بهتر است. مذاکرات با محوریت آقای بهاروند است. کمیته فنی هم نظراتش را اعلام کرده است. گزینه ما گزینه ای است که ما را به جام جهانی و جام ملت ها ببرد. چهار بازی حساس در فروردین و خرداد داریم. مهمترین بازی هایی است که طی دو سال گذشته داشته ایم. تمام تلاش سرپرست فدراسیون این است که اتفاق خوبی داشته باشیم. اگر اجازه بدهید کمیته فنی و بهاروند اعلام می کنند.»

به هر صورت گزینه داخلی است یا خارجی؟ ابراهیم شکوری در پاسخ به این سوال می گوید:«اصول مذاکره این را ایجاب می کند. زیاد نباید روی داخلی یا خارجی بودن مانور بدهیم!»

جالب ترین صحبت هایی که از سوی ابراهیم شکوری مطرح شد این بود که مارک ویلموتس باید بخشی از پولی که از فدراسیون فوتبال دریافت کرده را برگرداند. او در این باره می گوید:« شکایت دیگری از سوی او اعلام نشده است. ما بیش از حد مبلغ، به ویلموتس پرداخت کردیم و درخواست کردیم اضافه مبلغ را به حساب فدراسیون واریز کند. منتظریم در روزهای آینده نتیجه گیری شود.»

شکوری در خصوص بلا تکلیف بودن انتخابات هیات فوتبال استان تهران گفت:« اولویت ما انتخابات فدراسیون فوتبال است. تصمیم گرفته شد انتخابات فدراسیون در سال جاری صورت بگیرد. بنده به عنوان مسئول برگزاری انتخابات فکر می کنم این یک تصمیم بسیار خوب بود. با شرایطی که داریم انتخاب زودتر رئیس فدراسیون فوتبال می تواند بهتر باشد. پروسه انتخابات در حال برگزاری است. اعضای مجمع در حال گرفتن فرم ها هستند تا نفراتشان را معرفی کنند. ثبت نام کاندیداها از هشتم تا بیستم بهمن است. این را هم باید بگویم شیرازی سرپرست نیست. او رئیس هیات فوتبال استان تهران است و حق رای دارد. اساسنامه ما بندی دارد که رئیس هیات فوتبال تا زمان برگزاری انتخابات می تواند به کارش ادامه بدهد. سعی می کنیم در سریعترین زمان این مشکل را هم حل کنیم. می دانیم این قضیه باید زودتر حل شود.»

همچنین مطالعه کنید:

احتمال کاهش ۳۰ درصدی مصرف در خردادماه/افزایش ۸۷ درصدی نرخ لبنیات

به گزارش کسب و کار نیوز ، وی با بیان اینکه نمی‌توان یک هفته بعد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.