صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / ذوب روی اصفهان در اوج سرما وارد بازار شد

ذوب روی اصفهان در اوج سرما وارد بازار شد

کسب و کار نیوز - در جریان عرضه اولیه شرکت ذوب روی اصفهان با نماد «فروی»، 60 میلیون سهم این شرکت در بازه قیمتی 13 هزار و 700 تا 14 هزار ریال به روش ثبت سفارش قیمت‌گذاری خواهد شد. حداکثر سهام قابل اختصاص برای هر کد حقیقی و حقوقی 100 سهم تعیین شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، شرکت ذوب روی اصفهان که با نماد «فروی» در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش شده است، ۱۰ درصد از سهام آن سه‌شنبه ۸ بهمن‌ماه به عموم عرضه و تعداد ۶۰ میلیون سهم این شرکت در بازه قیمتی ۱۳ هزار و ۷۰۰ تا ۱۴ هزار ریال به روش ثبت سفارش قیمت‌گذاری خواهد شد. در این عرضه حداکثر سهام قابل اختصاص برای هر کد حقیقی و حقوقی ۱۰۰ سهم تعیین شده است.

موضوع فعالیت شرکت ذوب روی اصفهان طبق امیدنامه منتشر شده، اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معادن، تولید شمش، احداث کارخانه‌های مربوط و انجام عملیات بازرگانی مرتبط با فعالیت‌های شرکت بوده و نماد آن در گروه فلزات اساسی قرار دارد.

در عرضه بخشی از سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس، آنطور که مدیریت عملیات بازار فرابورس اعلام کرده است شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، مدیر عرضه این سهم خواهد بود و شرکت گروه صنعتی و معدنی امیر، متعهد خرید معرفی شده است.

لازم به ذکر است که شرکت ذوب روی اصفهان دوازدهمین شرکتی است که در سال جاری در بازار فرابورس عرضه اولیه می‌شود و از این تعداد، یک شرکت به روش حراج در بازار SME و دو شرکت به روش گشایش نماد عرضه شده‌اند؛ همچنین از ۱۲ عرضه اولیه سهام فرابورس در سال جاری، یک شرکت در بازار اول فرابورس بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

عضو کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی پلتفرم خرید و فروش امن شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدیرعامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *