صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / دیگر هیچکس جلودار هالند نیست!
لوسین فاوره

فاوره:

دیگر هیچکس جلودار هالند نیست!

کسب و کار نیوز :بعد از پیروزی 5-1 دورتموند مقابل کلن با دبل ارلینگ هالند، لوسین فاوره سرمربی دورتموند از پدیده جدید تیمش ستایش کرد و گفت حالا دیگر هیچکس جلودار هالند نیست.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بوروسیا دورتموند دیروز در خانه خود استادیوم سیگنال ایدونا پارک به مصاف اف‌سی کلن رفت و موفق شد در یک بازی برتر حریف را با نتیجه ۵-۱ در هم بکوبد. در این بازی ارلینگ هالند ستاره جدید دورتموند موفق به دبل شد تا بار دیگر نشان دهد که یکی از زهردارترین مهاجمین حال حاضر اروپا است. عملکردی که در پایان بازی ستایش لوسین فاوره سرمربی دورتموند را از او برانگیخت.

لوسین فاوره درباره پدیده نروژی تیمش که در دقیقه ۶۵ وارد میدان شد و توانست تا انتهای بازی دو گل به ثمر برساند گفت:” گل چهارم ما که توسط ارلینگ هالند به ثمر رسید نتیجه بازی را مشخص کرد. حالا دیگر هیچکس جلودار هالند نیست. او همیشه می‌خواهد تمرین کند و در هر بازی عطش پیروزی دارد. در اختیار داشتن چنین بازیکنی برای هر مربی یک موهبت است”.

سرمربی دورتموند در ادامه صحبتهای خود گفت:” تابلوی امتیازها در پایان بازی نتیجه ۵-۱ را نشان می‌داد ولی پیروزی دراین بازی آنطور که خیلی‌ها فکر می‌کنند ساده نبود. با اینحال ما حاکم میدان بودیم و در بهترین لحظات ممکن گلزنی کردیم. ما در نیمه اول بازی را خیلی خوب کنترل کردیم و کلن در این نیمه تنها یک نیمه موقعیت داشت. در نیمه دوم ما چندین و چند موقعیت داشتیم و کلن هم دو سه موقعیت داشت که صد در صد نبودند ولی می‌توانستند برای ما مشکل‌ساز شوند. ما در گلی که دریافت کردیم یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم ولی خب نتیجه در نهایت ۵-۱ شد و ما می‌توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم”.

همچنین مطالعه کنید:

مجموعه پیشنهادهای بخش‌خصوصی درباره تبصره‌های لایحه بودجه ۱۴۰۱

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از اتاق ایران، مجموعه پیشنهادهای بخش خصوصی درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *