صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / برگزاری دوره های آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته در مهد سرمایه

برگزاری دوره های آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته در مهد سرمایه

کسب و کار نیوز - دوره های آموزش بورس در شرکت مهد سرمایه از مقدماتی تا پیشرفته اجرا می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، شما میتوانید با شرکت در کلاس های آموزش بورس به طور حرفه ای در بازار سرمایه معامله کنید. دوره های آموزش بورس با تکیه بر اصول و قوانین بازار و روش های نوین معامله گری به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا با امنیت و ریسک پایین تری به معامله بپردازند. چنانچه می دانید امروزه در ایران بازار بورس یکی از داغ ترین بحث ها و تیتر های روزنامه ها و اخبار اقتصادی است. هر روز صد ها نفر اقدام به اخذ کد بورسی و شروع به خرید و فروش در بازار بورس می کنند. شرکت ها و افراد بیشتری از این فرصت استفاده کرده و دوره های آموزش بورس را برگزار میکنند دقت کنید بازار بورس مکان پرریسک بوده و سرمایه گذاری در بورس نیازمند تجربه فراوان در این زمینه است.

بنابراین قبل از شرکت در هر دوره ای ابتدا در مورد رزومه شرکت و تجربه کاری آن در بورس تحقیق کنید و سپس بسته به نیاز خود در دوره های آموزش بورس شرکت کنید. دوره کوچینگ مهد سرمایه و دوره جامع بورس مستر از جمله دوره های پیشنهادی شرکت مهد سرمایه برای معامله گران حرفه ای و مقدماتی می باشد.

مشابه دوره های آموزش بورس شرکت مهد سرمایه را در هیچ موسسه دیگری پیدا نخواهید کرد. دوره جامع بورس مستر پیش نیاز دوره کوچینگ مهد سرمایه می باشد. برای افرادی که تازه وارد بازار بورس شده اند و برای اولین بار است که می خواهند در بورس سرمایه گذاری کنند توصیه می شود در دوره جامع بورس مستر شرکت کنند.

دوره کوچینگ از تاپ ترین دوره های سرمایه گذاری در بورس است. برای شرکت در این دوره بایستی حداقل دارای مدرک لیسانس بوده و حدود یک سال در بازار بورس معامله کرده باشید. معامله گر در طول یک سال فعالیت در بازار بورس کسب سود کرده و ضرر های را متحمل شده است بنابراین بهتر می تواند محتوای درسی این دوره را درک کند. هر فردی لازم است برای شرکت در دوره کوچینگ مهد سرمایه ، دوره جامع بورس مستر را گذرانده باشد.

چرا دوره جامع بورس مستر؟

دوره جامع بورس مستر از مبتدی ترین دوره های آموزش بورس در شرکت مهد سرمایه است. در این دوره نیمه خصوصی که ۵۰ ساعت آن حضوری و ۵۰ ساعت دیگر از طریق فیلم آموزشی اجرا می شود، می توانید به طور همزمان هر دو بورس ایران و بین الملل را یاد بگیرید. دوره جامع بورس مستر در مقایسه با هر دوره دیگری در سطح کشور بیشترین محتوای آموزشی را در بر دارد. دانشجو در پایان دوره آشنایی کامل با تحلیل فاندامنتال ، تحلیل تکنیکال ، روانشناسی معاملات و مدیریت سرمایه، بورس ایران و بورس بین الملل و الگو تریدینگ خواهد داشت.

حداکثر ظرفیت کلاس ها ۸ نفر می باشد و در نتیجه به راحتی می توان به نیاز تک تک دانشجویان پاسخ داد. پشتیبانی آنلاین شخصی و برگزاری کارگاه عملیاتی از دیگر ویژگی های بارز دوره جامع آموزش بورس مستر است. کلاس های شرکت مهد سرمایه با بهترین نرم افزار ها و سخت افزار های آموزشی مجهز شده است.

چرا دوره جامع بورس مستر؟
چرا دوره جامع بورس مستر؟

آنچه در دوره جامع بورس مستر خواهید آموخت !

دوره های آموزش بورس در مهد سرمایه با عنوان دوره جامع بورس به طور یک پکیج کامل برگزار می شود و شامل تمامی دوره های آموزشی مقدماتی و متوسط است. آنچه در این دوره خواهید آموخت عبارتند از:

۱٫      بورس ایران و نحوه سرمایه گذاری در آن

۲٫      آشنایی با صفحه هر سهام در سایت بورس اوراق بهادار و سایت کدال

۳٫      انواع گزارشات و مجامع شرکت ها

۴٫      انواع افزایش سرمایه، حق تقدم، NAV و نوسان گیری

۵٫      مبانی بورس بین الملل

۶٫      آشنایی با اصطلاحات بازار فارکس

۷٫      متاتریدر

۸٫      آشنایی با الگوهای شمعی

۹٫      سطح قیمت ها و خط روند

۱۰٫ همگرایی و واگرایی

۱۱٫ امواج الیوت

۱۲٫ الگوهای هارمونیک

۱۳٫ شناسایی روند ها

۱۴٫ تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال

۱۵٫ سیستم های معاملاتی

۱۶٫ مدیریت ریسک و روانشناسی بازار

بعد از اتمام دوره و برگزاری امتحان، مدرک مربوط به دانشجو اهدا خواهد شد.

دوره کوچینگ مهد سرمایه رویکردی نوین در معامله گری حرفه ای

دوره کوچینگ مهد سرمایه یکی از تاپ ترین دوره های آموزش پیشرفته بورس در سطح کشور است. جهت شرکت در این دوره بایستی حداقل دارای مدرک لیسانس و یک سال سابقه فعالیت در بازار بورس را داشته باشید. دانشجویان در این دوره با به روزترین متد های آموزشی یعنی هوش مصنوعی آشنایی پیدا می کنند. با یادگیری الگو تریدینگ دانشجو می تواند به طور حرفه ای در بازار های مالی معامله کند.

یکی از عمده ترین مشکلات هر معامله گری نداشتن سود ثابت است. مهد سرمایه با در نظر گرفتن نکات ضعف معامله گرها و دیگر دوره های آموزش بورس سعی دارد از طریق ابزار های روز دنیا کاملترین و دقیق ترین روش آموزش بورس را در اختیار دانشجویان قرار دهد.

محتویات دوره کوچینگ مهد سرمایه

دوره های آموزش بورس کوچینگ شامل طراحی استراتژی تا اجرای آن می باشد. شما با استفاده از هوش مصنوعی و ابزار های پیشرفته یک استراتژی معاملاتی طراحی می کنید. سپس به بررسی استحکام استراتژی در برابر تغییرات بازار می پردازید. بعد از این مرحله از استراتژی خود بک تست خواهید گرفت یعنی عملکرد گذشته استراتژی را به طور دقیق بررسی می کنید. مرحله چهارم در مورد مدیریت سرمایه و کنترل ریسک می باشد. در نهایت با کاهش ریسک و افزایش سود می توانید سبد استراتژی خود را تشکیل دهید.

دوره کوچینگ مهد سرمایه زیر نظر استاد مهدی صفایی

دوره های آموزش بورس در مهد سرمایه زیر نظر یکی با تجربه ترین معامله گر های بازار بورس برگزار می شود. مهندس مهدی صفایی با ۱۵ سال سابقه پژوهش و تحلیل در بازار های مالی ، مدیر و بنیانگذار شرکت مهد سرمایه می باشد. در این دوره می توانید با پیشرفته ترین نرم افزار های روز دنیا استراتژی معاملاتی خود را طراحی کنید و سپس با چند کلیک کد MQL استراتژی مربوطه را دریافت کنید. از طریق بارگذاری این کد ها در متاتریدر قادر به معامله گری خودکار خواهید بود. شرکت مهد سرمایه تضمین می کند اگر دوره ای شبیه به دوره های آموزش بورس کوچینگ در ایران پیدا کردید، کل هزینه دریافتی را به دانشجو بازگرداند.

همچنین مطالعه کنید:

اثر مرگ برجام بر بازار سهام/ پیش بینی بورس ۹ مهر ۱۴۰۱

  به گزارش کسب و کار نیوز، برای پیش بینی بورس امروز – شنبه ۹ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.