صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / چلسی نیاز به غریزه گلزنی دارد
چلسی نیاز به غریزه گلزنی دارد

فرانک لمپارد:

چلسی نیاز به غریزه گلزنی دارد

کسب و کار نیوز :فرانک لمپارد، سرمربی چلسی، پس از شکست 1-0 مقابل نیوکاسل، از شاگردانش خواست تا غریزه تمام کنندگی بیشتری از خودشان نشان بدهند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, چلسی در دیدار امشب مقابل نیوکاسل نتوانست نمایش چندان درخشانی ارائه بدهد و در نهایت این کلاغ‌ها بودند که با ضربه سر ایزاک هایدن، به سه امتیاز این دیدار رسیدند.

این در حالی است که تامی آبراهام دو موقعیت بسیار خوب را از دست داد و ویلیان هم یک موقعیت مناسب برای گلزنی داشت. در این بین، لمپارد اعلام کرد که هیچ بهانه ای برای این شکست ندارد و باید تنها خودشان را برای این نتیجه سرزنش کنند.

او به اسکای اسپورتس گفت:” فوتبال همین است. باید خیلی زود حواس‌تان را جمع کنید. من همیشه به آمار توجه نمی کنم اما احساس می کنم بر بازی مسلط بودیم.

آنها با یک ضربه سر، تیر دروازه ما را به لرزه درآوردند؛ فکر می کنم یکی از سه ضربه سری که آنها زدند که یکی از آنها تبدیل به گل شد. به غیر از آن، در نیمه دوم فکر نمی کنم آنها در محوطه جریمه ما خطری ایجاد کرده باشند. ما دور محوطه جریمه آنها خیمه زده بودیم و موقعیت ایجاد کردیم.

می دانیم که در جلوی زمین و در گلزنی مشکل داریم. خط حمله ما به اندازه کافی گل نمی زند؛ چیزی که برای کاهش فاصله با تیم های بالای جدول نیاز داریم. این اتفاقی است که در این فصل زیاد دیدیم؛ به ویژه در خانه.

امروز هم نمایش ما مانند دیدارهای خانگی بود و اگر گل نزنید، همیشه این احتمال وجود دارد که ضربه نهایی را بخورید و این اتفاق برای ما رخ داد.

این چیزی است که ما باید به آن توجه کنیم؛ غریزه گلزنی. ما روی آن کار می کنیم. نیاز است که از فرصت ها بهتر استفاده کنیم. نمی توانیم در تمرینات بیش از این روی تمام کنندگی کار کنیم. باید مقابل دروازه غریزه گلزنی داشته باشید. ما نیاز داریم که گل های بیشتری بزنیم تا به جایی که نیاز داریم، برسیم.”

لمپارد در پاسخ به این سوال که آیا در روزهای باقی مانده از پنجره نقل و انتقالات زمستانی، خریدی خواهند داشت یا خیر گفت:” تا زمانی که چیزی نهایی نشده، شایعات اهمیتی ندارد. واضح است که می دانم در چه پستی نیاز به تقویت داریم؛ بنابراین باید ببینیم چه رخ می دهد.”

همچنین مطالعه کنید:

شناسایی ۶۵ ابتلا به وبا در کشور / گزارش فوتی نداریم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، از ابتدای سال ۲۰۲۲ میلادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.