صفحه اصلی / اصناف / نمایشگاه ها و همایش ها / مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با استانداردهای جهانی ساخته شده است
Exhibition

مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با استانداردهای جهانی ساخته شده است

کسب و کار نیوز - نایب رئیس اتاق اصناف تهران در حاشیه مراسم افتتاح دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی که در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری برگزار شد گفت: چنین نمایشگاهی‌، پایگاه عملیاتی در راستای افزایش صادرات کالاهای داخلی است.

به گزارش کسب و کار نیوز، خسرو ابراهیمی‌نیا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق ملی و تقویت و حمایت از تولید کنندگان گفت: یکی از موفقیت هایی که در این راستا صورت گرفته برگزاری چنین نمایشگاه هایی است که به روزترین کالاهای صنعت چرم که یکی از صنایع مهم کشور به شمار می آید را به معرض نمایش گداشته است .
وی افزود: اتحادیه‌های صنفی با برنامه ریزی، بسترسازی و برپایی چنین نمایشگاهی نوید این امر را می دهند که در آینده‌ای نزدیک در عرصه صنعت کیف، کفش و محصولات چرمی بتوانیم به جایگاه واقعی خود در سطح جهانی و بین‌المللی بازگردیم.

ابراهیمی نیا همچنین در خصوص مزیت‌های مرکز نمایشگاهی بیان کرد: این مرکز نمایشگاهی  بروزترین شرایط استانداردهای جهانی را داراست و این مرکز در ابعاد مختلف از مزیت‌های فراوانی نسبت به نمایشگاه بین‌المللی تهران و دیگر نمایشگاه ها برخوردار است.
وی عنوان کرد: از جمله تفاوت‌های مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با سایر مراکز نمایشگاهی کشور شرایط جغرافیایی آن است که با داشتن پارکینگ های عمومی و بستر رفاهی و گردشگری غنی و عدم وجود ترافیک، عبور و مرور به این مرکز را آسان کرده و آبروی ملی به شمار می آید.

همچنین مطالعه کنید:

برگزاری اولین نمایشگاه مجازی از آثار کودکان مبتلا به سرطان سراسر کشور

سال گذشته «مرضیه برومند»، کارگردان، بازیگر و عروسک‌گردان همراه با «آزاده مؤیدی‌فرد»، صداپیشه عروسک محبوب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *