صفحه اصلی / استان ها / افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در یزد غیرقانونی است
تاکسی‌

معاون سازمان حمل و نقل شهرداری یزد:

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در یزد غیرقانونی است

کسب و کار نیوز:معاون اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان این که احتمالا یارانه بنزین سرویس مدارس در ماه جاری واریز می‌شود، گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در یزد خودسرانه و غیرقانونی است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, «مجید فلاحتی» صبح امروز نهم دیماه در خصوص افزایش کرایه تاکسی‌ها در شهر میراث جهانی یزد، با بیان این‌ که در حال حاضر کرایه هیچ مسیری در یزد افزایش پیدا نکرده است، اظهار کرد: گرانی کرایه‌های تاکسی خود سرانه بوده و هیچ ماهیت قانونی ندارد.

وی به گزارش‌های دریافت شده در خصوص گرانی نرخ برخی مسیرهای تاکسی در یزد اشاره کرد و افزود: در حال پیگیری این گزارش‌ها هستیم و بعد از نتیجه گیری نهایی اقدامات لازم در این خصوص انجام می‌شود.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان این ‌که بطور کلی مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره گیری ۱۸۸۹ کد تاکسی یا شماره پلاک آن را ابلاغ کنند،گفت: با توجه به این که برخی از مسیرهای یزد دربستی هستند، افزایش تاکسی‌های اینترنتی، افزایش نرخ بنزین و تاثیر آن بر هزینه قطعات خودرو، این چالش خدمات‌رسانی در حوزه حمل و نقل عمومی را تشدید کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد، فلاحتی در پایان سخنان خود واریز نشدن یارانه سوخت سرویس مدارس را از دیگر چالش های حوزه حمل و نقل عمومی در یزد دانست و خاطرنشان کرد: این معضل خانواده‌ها و سرویس دهندگان را دچار مشکل کرده، اما احتمال می‌رود در ماه جاری این یارانه واریز شود.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *