صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / یونایتد برایم تجربه ای منفی نبود
روملو لوکاکو

روملو لوکاکو:

یونایتد برایم تجربه ای منفی نبود

کسب و کار نیوز:روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی اینتر در مورد دوران حضور خود در اولدترافورد صحبت کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روملو لوکاکو که در تابستان سال ۲۰۱۷ و با جنجال های فراوان راهی یونایتد شد، علیرغم شروعی خوب هرگز نتوانست خود را در این تیم ثابت کند و در نهایت در تابستان امسال و بعد از شنیدن انتقادات فراوان در اولدترافورد، به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ اینتر راهی این باشگاه شد. روملو لوکاکو مدعی شد تجربه دوران بازی در یونایتد باعث شد او تبدیل به بازیکنی آرام تر و کامل تر شود.

روملو لوکاکو گفت: “دوره حضور در منچستریونایتد باعث ایجاد آرامش در من شد. من به روزهای بازی برای یونایتد به صورت منفی نگاه نمی کنم، زیرا این انتقال به من کمک کرد که از نظر ذهنی آماده شده و به عنوان بازیکن و یک انسان رشد کنم. من هرگز پوشیدن لباس منچستر را به عنوان یک تجربه بد نمی بینم، زیرا این تجربه به من کمک کرد تا امروز اینجا باشم.

قطعا اگر اکنون من در اینتر هستم، به دلیل آنچه بود که من در منچستر یاد گرفتم و حضور در این تیم چه از نظر ورزشی و چه غیر ورزشی برای من بسیار مفید بود. من حالا آماده و بسیار آرام تر هستم و در ذهن من آرامش بیشتری وجود دارد.

معمولا وقتی شرایط برای من خوب پیش نمی رود من خیلی عصبانی می شوم و حالا فکر می کنم بعد از تجربه بازی کردن در یونایتد تبدیل به بازیکن کامل تر و باتجربه تری شده ام.”

همچنین مطالعه کنید:

نرخ ماسک در داروخانه؛ ۱۳۰۰ تومان

به گزارش کسب و کار نیوز، بر اساس این اطلاعیه هدف از این اقدام که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *