صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / حرفم را روی تشک می‌زنم
کشتی
??????????????????????????????????????????????????????????????

محمدعلی گرایی :

حرفم را روی تشک می‌زنم

کسب و کار نیوز :دارنده 2 مدال برنز کشتی فرنگی جهان با بیان اینکه هر کسی دوست دارد می‌تواند در 77 کیلوگرم کشتی بگیرد گفت: من حرفم را روی تشک می‌زنم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, محمدعلی گرایی در مورد حضورش در مسابقات باشگاه‌های جهان اظهار داشت: در بجنورد دو کشتی گرفتم. خداراشکر هر دو مبارزه را با برد پشت سر گذاشتم. قرار بود خودم را در جام جهانی محک بزنم که آن رقابت‌ها لغو شد و بعد در مسابقات باشگاه‌های جهان روی تشک رفتم. فکر می‌کنم حدود ۲۰ روز دیگر هم باید در ایتالیا روی تشک بروم.

وی ادامه داد: سطح رقابت‌های باشگاه‌های جهان نسبت به سال‌های گذشته پایین‌تر بود و می‌شود گفت که رقابت اصلی بین کشتی گیران و تیم‌های داخلی بود. من در لیگ داخلی کشتی نگرفتم و قراردادم با بازار بزرگ را فسخ کرده بودم تا در جام جهانی روی تشک بروم، که جام جهانی لغو شد و من از این محل متضرر شدم.

نفر سوم وزن ۷۷ کیلوگرم مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان در مورد اینکه سعید عبدولی هم قرار است خودش را برای المپیک در این وزن محک بزند، گفت: هر کسی دوست دارد می‌تواند در ۷۷ کیلوگرم کشتی بگیرد. برای من فرقی ندارد. در توکیو می‌خواهم مدالم را بگیرم. من حرف‌هایم را روی تشک می‌زنم. سهمیه المپیک را هم گرفته‌ام و خوشبختانه دغدغه سهمیه هم ندارم.

گرایی در خصوص برادرش رضا عنوان کرد: رضا هم خودش را آماده می‌کند که نظر کادرفنی تیم ملی را برای حضور در مسابقات گزینشی جلب کند، به امید خدا در همان گزینشی اول کار را تمام می‌کند تا بعد از آن برای حضور در المپیک آماده شود.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *