صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / از موزیک ویدیو “دل” با صدای شهاب مظفری رونمایی شد
del

همزمان با رکوردشکنی سریال “دل” با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا

از موزیک ویدیو “دل” با صدای شهاب مظفری رونمایی شد

کسب و کار نیوز - در آستانه انتشار قسمت چهارم سریال "دل" به کارگردانی منوچهر هادی، میزان دقیقه تماشای سه قسمت اول این سریال در رتبه اول سریال‏های شبکه نمایش خانگی قرار گرفت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی فیلیمو، سریال “دل” با ثبت رکورد ۶۰ میلیون دقیقه تماشا در مجموع سه قسمت اول، میزان تماشای سریال های “مانکن” و هیولا” را در مدت مشابه انتشار پشت سر گذاشت.

این آمار با مقایسه مجموع دقایق تماشا در سه قسمت اول انتشار سریال‏های “دل”، “هیولا” و “مانکن” ثبت شده است و نشان می‌دهد که سریال “دل” بیننده بیشتری از سریال‏های “هیولا” و “مانکن” دارد.

به این ترتیب “دل” با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا در رتبه اول، “مانکن” با ۴۰ میلیون و ۱۴۶ هزار دقیقه تماشا در رتبه دوم و “هیولا” با ۲۹ میلیون و ۱۰۷ هزار دقیقه تماشا در رتبه سوم پربازدیدترین سریال‌ها در سه هفته اول انتشار قرار گرفته اند.

“دل” به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی و مجری طرحی سعید خندق آبادی با پشت سر گذاشتن “مانکن” و “هیولا”، به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه قسمت اول انتشار تبدیل شده است.

همچنین همزمان با خبر رکورد شکنی سریال “دل” از موزیک ویدیو جدید سریال، با صدای شهاب مظفری رونمایی شد.

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی،بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو بازیگران سریال “دل هستند.
لیست بازیگران ” دل ” با حضور سعید راد و هنرمندی” مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری تکمیل شد. گروه نویسندگان آن را هم بابک کایدان و میثم کایدان تشکیل می‌دهند.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *