صفحه اصلی / اصناف / صادرات خاویار به نقطه صفر رسیده است

صادرات خاویار به نقطه صفر رسیده است

کسب و کار نیوز- یک عضو نمایندگان استان مازندران با بیان این‌که پرورش ماهی، تولید گل، برنج و دیگر محصولات زراعی منبع مهمی برای درآمد مردم محسوب می‌شود، اظهار کرد: اما متاسفانه صادرات خاویار که زمانی برند صادرات کشور بود اکنون به نقطه صفر رسیده است.

به گزارش کسب و کار نیوز، ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه امروز مجلس شورای اسلامی گفت: در این شرایط حساس سیاسی و تاریخی که میهن از جوانب گوناگون در معرض تهدید است هشیاری عمیق سیاسی بیش از هر زمان دیگری امری ضروری است و شناسایی مجاری رسوخ امپریالیسم یعنی آمریکای جهان‌خوار و ایادی آن برهر ایرانی لازم است. وی ادامه داد: در این مقطع حساس در جهت اتخاذ تصمیمات هوشمندانه بین‌المللی و داخلی توجه لازم مورد نظر قرار گیرد. در عرصه بین‌المللی باید به افول مسئولیتی سیاسی ترامپ، دولت مستقر آمریکا و موضوع استیضاح او توجه کرده و نباید در برابر تروریسم اقتصادی و تحریم‌های غیرانسانی منفعلانه عمل کرد، چرا که دشمن حیله‌گر است و ما باید بیدار و آگاه باشیم.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سطح ملی نیز مسئولین با بی‌تدبیری در نحوه‌ی اعلام اصلاح قیمت بنزین و با بی‌توجهی به کنترل گرانی کشور جامعه را دچار تنش‌های عاطفی، اجتماعی و سیاسی کردند، اما باید بپرسم برای اصلاح امور چه تدابیری دارید. فقر، فساد و مدیریت ناکارآمد سه وجه بارز در امور کشور است که جان مردم را به لب رسانده است. چه پروژه‌ای در جهت رفع این بیماری‌های اجتماعی و مدیریتی دارید؟ اگر مردم ایران ببینند قوه مجریه و قوه قضاییه با شفافیت به مقابله با بی‌انضباطی اقتصادی و فساد تجاری و اداری و مبارزه با گرانی می‌پردازد، آنگاه به همزادپنداری با مدیریت کشور اقدام می‌کنند.

این عضو مجمع نمایندگان استان مازندران اظهار کرد: بهترین واکسن برای مبارزه با ویروس آمریکایی حضور پرشور مردم در صحنه است. امروز مردم، ایثارگران و جانبازان در پیچ و تاب زندگی خود مانده‌اند و در تهیه دارو ناتوان هستند. چرا قانون جامع خدمات‌رسانی اجرایی نشد؟ این مایه شرمساری است. آقای روحانی در جریان باشید که دولت شما مسئول حفاظت از محیط زیست است، چرا در خصوص آلودگی هوای تهران و دیگر کلانشهرها صورت مساله را پاک می‌کنید؟ چاره این درد تعطیلی مدارس و ادارات است؟

وی اشاره کرد: به علت عدم توجه به تالاب‌ها آنها دچار بیماری و مرگ تدریجی شده‌اند. عدم مدیریت پسماند، سواحل دریا، رودخانه‌ها و جنگل‌ها را دچار معضل کرده و شیرآبه‌های آن موجب از بین رفتن گونه‌های گیاهی، پرندگان و دام‌ها شده است باید در این خصوص سریعا اقدام شود. وی در پایان اضافه کرد: در جهت تامین امنیت غذایی در محصولات زراعی اقدامی موثر انجام نشده، شمال برای تولید گل، برنج، پرورش ماهی منبع مهمی برای درآمد مردم محسوب می‌شود. صادرات خاویار که یک برند برای صادرات کشور بود به نقطه صفر رسیده است.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *