صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / بهره مندی ۷۱۷ هزار میلیارد ریالی بخش های اقتصادی از تسهیلات بانک ملی ایران

روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد

بهره مندی ۷۱۷ هزار میلیارد ریالی بخش های اقتصادی از تسهیلات بانک ملی ایران

کسب و کار نیوز - بخش های مختلف اقتصادی کشور در هشت ماه ابتدای امسال بیش از 717 هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کردند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مجموع تسهیلات پرداختی این بانک به بخش های کشاورزی و صنایع تبدیلی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی و … بالغ بر ۷۱۷ هزار و ۷۱۸ میلیارد ریال در یک میلیون و ۱۷۶ هزار و ۴۰۳ فقره بوده است.
سهم بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی از تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران به بخش های مختلف اقتصادی طی این مدت، بالغ بر ۵۰ هزار و ۳۵۱ فقره به ارزش ۲۳ هزار و ۳۷۶ میلیارد ریال بوده است.
همچنین از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، ۱۴ هزار و ۴۶۵ میلیارد ریال تسهیلات در ۵۰ هزار و ۳۰۰ فقره به بخش مسکن و ساختمان پرداخت شده است.
همچنین این بانک در راستای حمایت از بخش صنعت و معدن کشور، توجه ویژه ای به بنگاه های اقتصادی این بخش داشته و بر همین اساس در مدت مذکور بالغ بر ۱۲۰ هزار و ۹۳۴ میلیارد ریال تسهیلات در ۲۱ هزار و ۱۰۶ فقره پرداخت کرده است.
بنگاه های بخش بازرگانی نیز ۹۱ هزار و ۲۹ فقره تسهیلات به ارزش ۶۷ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال دریافت کرده اند.
همچنین سهم بخش خدمات نیز از مجموع این تسهیلات ۹۶۳ هزار و ۲۹۷ فقره به ارزش ۴۸۸ هزار و ۹۹۴ میلیارد ریال و سهم بخش صادرات نیز ۳۲۰ فقره به ارزش دو هزار و ۲۰۹ میلیارد ریال بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

برگزیدگان نخستین مسابقه عکاسی «فریم» در ایرانمال تقدیر شدند

مجموعه چند منظوره ایرانمال خردادماه ۱۴۰۰ میزبان هنرمندان و علاقمندان عکاسی کشور بود تا  همزمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *