صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / شهرداری به خودش جایزه می‌دهد

عضو شورای شهر تهران گفت

شهرداری به خودش جایزه می‌دهد

کسب و کار نیوز -عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری در حالی به خودش جایزه می‌دهد و رتبه اول در بخش توسعه زیرساخت و حمل و نقل عمومی را کسب کرده که در حوزه حمل و نقل و گرمخانه‌ها دچار مشکل است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در یکصد و هشتاد و سومین جلسه این شورا اظهار داشت: شهردار تهران در خصوص اهدای جایزه خشت طلایی و نوآوری شهری اقدام درست انجام نداده چرا که داوری و اهدای جایزه به نهاد فرادست با تکالیف قانونی در تعارض تلقی می‌شود و خلاف قانون است.

وی گفت:‌هنوز دو ماه از اعلام برندگان جایزه خشت طلایی نگذشته است  جایزه‌آی که بازخوانی خبرش این روزها بیشتر شبیه یک پارودی است. و شهرداری تهران در واقع به خودش جایزه داده و جایزه رتبه اول در بخش توسعه زیرساخت‌ها و حمل و نقل عمومی به سامانه بی‌دود رسید.

این عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: امروز تهران وضعیتی سورئال دارد چرا که آسمان شهر نقره‌ای شده و بویی با منشاء‌نامشخص مردم را آزار می‌دهد. ولی خبر جایزه خشت طلایی هنوز در صفحه خبرگزار‌ی‌ها  و موتورهای جستجو باقی مانده است.

فخاری همچنین به وضعیت گرمخانه‌ها و کیفیت نگهداری و خدمات پیمانکاران گرمخانه‌ و مددسراها به شهرداری هشدار داد و گفت:‌اقدام لازم جهت رفع این مشکلات باید توسط شهرداری انجام گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

عباس علوی راد

اولویت‌های اقتصادی دولت سیزدهم

عباس علوی‌راد، اقتصاددان اولویت اول اقتصاد ایران در دولت جدید در کوتاه مدت، افزایش رشد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *