صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / داور گفت پنالتی شده ولی نمی‌گیرم!
مارکو رویس

ادعای عجیب رویس:

داور گفت پنالتی شده ولی نمی‌گیرم!

کسب و کار نیوز:مارکو رویس کاپیتان دورتموند در ادعایی عجیب گفت داور بازی دیشب این تیم مقابل ماینتس به او گفته می‌داند خطای هند در محوطه جریمه ماینتس پنالتی است ولی او نمی‌خواهد به نفع دورتموند پنالتی بگیرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مارکو رویس، کاپیتان بوروسیا دورتموند بعد از پیروزی ۴-۰ دیشب تیمش مقابل ماینتس در ادعایی عجیب گفت که در نیمه اول بعد از خطای هندی که در محوطه جریمه ماینتس اتفاق افتاده ولی داور از اعلام پنالتی برای دورتموند خودداری کرده، داور مسابقه در پاسخ به اعتراض‌های او گفته که می‌داند این توپ پنالتی شده ولی نمی‌خواهد برای زردپوشان اعلام پنالتی کند.

اشاره مارکو رویس به دقیقه پانزده بازی دو تیم است زمانی که توپ در محوطه جریمه ماینتس به دست مدافع این تیم جرمایا سنت‌یوسته برخورد کرد. هم VAR و هم داور میدان این صحنه را یک بار دیگر بررسی کردند ولی حکم به پنالتی نبودن صحنه دادند. رویس می‌گوید داور به او گفته “بله، می‌دانم پنالتی شده ولی نمی‌خواهم پنالتی بگیرم”.

رویس در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” آن صحنه پنالتی بود. داور به من گفت که صحنه را بررسی کرده. بعد به من گفت پنالتی شده بود ولی من پنالتی اعلام نمی‌کنم. من واقعا از این حرف او تعجب کردم. اگر هند شده، خب هند شده. من نمی‌دانم این سیرک را چرا راه انداخته‌اند”.

با وجود این تصمیم جنجالی داور مسابقه، دورتموند موفق شد با گل رویس در نیمه اول و سه گل جیدون سانچو، تورگان هازارد و نیکو شولاتس در نیمه دوم، با اقتدار به پیروزی رسیده و هر سه امتیاز این بازی را به حساب خود واریز کند.

همچنین مطالعه کنید:

عباس علوی راد

اولویت‌های اقتصادی دولت سیزدهم

عباس علوی‌راد، اقتصاددان اولویت اول اقتصاد ایران در دولت جدید در کوتاه مدت، افزایش رشد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *