صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / دورتموند باید از خواب بیدار شود!
متس هوملس

متس هوملس:

دورتموند باید از خواب بیدار شود!

کسب و کار نیوز:متس هوملس، مدافع با تجربه دورتموند، معتقد است که سطح رقابت های بوندسلیگا نسبت به قبل بالاتر رفته است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, دورتموند در حال حاضر در رتبه سوم بوندسلیگا قرار گرفته است. آن ها همچنین پنج امتیاز با تیم صدرنشین یعنی مونشن گلادباخ فاصله دارند. با این وجود، دو پیروزی در ۸ بازی اخیر و البته تساوی خانگی مقابل پادربورن قعرنشین، وضعیت لوسین فاوره را در یک حالت پیچیده قرار داده است؛ موضوعی که می تواند در هفته های آینده منجر به اخراج سرمربی زنبورها شود.

متس هوملس اما در مصاحبه ای درباره وضعیت دورتموند صحبت کرده است. او در این باره گفت: ” ما تنها به بازی ها و عملکرد خودمان فکر می کنیم و فکر می کنم که نتایج ما بسیار متغیر بوده اند اما هنوز هیچ چیز را از دست نداده ایم. دورتموند باید فرم خوب خود را پیدا کند و آن زمان قطعا به رتبه هایی که هدف ما است، خواهیم رسید. این فوق العاده خواهد بود اگر ما بتوانیم به صدر جدول صعود کنیم اما آن موقع باید برای حفظ موقعیت مان تلاش زیادی انجام دهیم.”

هوملس در ادامه گفت: ” بعضی مواقع فکر می کنم که دورتموند باید از خواب بیدار شود. پیروزی در ماه دسامبر مقابل لورکوزن فوق العاده بود اما ما در آن بازی نیز در ۲۰ دقیقه ابتدایی مشکلاتی داشتیم. هیچ بازی آسانی در بوندسلیگا وجود ندارد و فکر می کنم سطح این مسابقات بالاتر رفته است. تیم های کوچک تر دیگر به عنوان یک تیم از پیش بازنده مقابل بایرن و دورتموند حاضر نمی شوند؛ به همین دلیل است که تیم های بزرگ امتیازات بیشتری از دست می دهند. کاملا از شرایط خودم در دورتموند راضی هستم و می خواهیم با سه پیروزی نیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم.”

همچنین مطالعه کنید:

بررسی تلویزیون LG OLED C1

به گزارش کسب و کار نیوز ، همان‌طور که در تلویزیون‌های OLED مرسوم است، C1 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *