صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / باید با مسی مانند دیگران رفتار شود
مسی

سرمربی مایورکا:

باید با مسی مانند دیگران رفتار شود

کسب و کار نیوز :در جریان بازی دیشب بارسلونا و مایورکا، درگیری لفظی لیونل مسی و سرمربی مایورکا حاشیه ساز شد؛ موضوعی که بعد از بازی واکنش ویسنته مورنو، سرمربی مایورکا را به همراه داشت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بارسلونا دیشب با نتیجه ۵-۲ موفق به شکست مایورکا شد. نکته عجیب بازی دیشب اما به تنش و بحث لفظی ایجاد شده بین لیونل مسی و ویسنته مورنو، سرمربی مایورکا باز می گردد؛ جایی که این دو نفر بعد از گل اول مایورکا با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.

در این صحنه بازیکن مایورکا خطای نسبتا شدیدی روی پای لیونل مسی انجام داد و بعد از آن ستاره آرژانتینی بارسلونا نسبت به این موضوع معترض شد و از داور درخواست کرد که به او کارت زرد نشان بدهد. اعتراض مسی با واکنش مورنو همراه بود؛ موضوعی که باعث شد در کناره های زمین یک تنش لفظی بین مسی و مورنو به وجود بیاید.

بعد از پایان بازی دیشب مورنو نسبت به در گیری اش با مسی واکنش نشان داد و گفت: ” برخی بازیکنان در حباب هستند و شما نمی توانید هیچ استدلال یا اظهارنظری درباره آن ها داشته باشید. مسی یک بازیکن متفاوت است اما در نهایت او نیز یک انسان است و باید مانند دیگران با او هم رفتار شود. داور به او گفت که آن صحنه خطای شدیدی نبوده اما مسی این موضوع را قبول نکرد. دیگر نیازی نیست بیش از این به او اهمیت داده شود.”

همچنین مطالعه کنید:

بررسی تلویزیون LG OLED C1

به گزارش کسب و کار نیوز ، همان‌طور که در تلویزیون‌های OLED مرسوم است، C1 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *