صفحه اصلی / سرخط خبرها / روحانی فردا با لایحه بودجه ۹۹ به مجلس می‌رود
rohani

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت

روحانی فردا با لایحه بودجه ۹۹ به مجلس می‌رود

کسب و کار نیوز - سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: بناست رئیس‌جمهور فردا ۱۷ آذر با حضور در صحن علنی، لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور را تقدیم مجلس شورای اسلامی کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از میزان، اسدالله عباسی، گفت: بناست حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی فردا یکشنبه ۱۷ آذر لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را تقدیم مجلس شورای اسلامی کند.

وی افزود: براساس آئین‌نامه داخلی مجلس دولت موظف است لایحه بودجه سالانه کل کشور را حداکثر تا پانزدهم آذرماه هر سال به مجلس تسلیم کند و نحوه رسیدگی به لایحه بودجه، یک شوری خواهد بود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: نمایندگان از زمان چاپ و توزیع لایحه بودجه تا مدت ده روز می‌توانند پیشنهاد‌های خود را به کمیسیون‌‏های تخصصی مجلس تقدیم کنند و کمیسیون‏‌های تخصصی نیز موظف هستند حداکثر تا پانزده روز پس از چاپ و توزیع لایحه، گزارش خود را به کمیسیون تلفیق تقدیم کنند.

به گزارش میزان، طبق اده ۲۲۴ قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی دولت موظف است لایحه بودجه سالانه کل کشور را حداکثر تا پانزدهم آذرماه هر سال به مجلس تسلیم کند. نحوه رسیدگی به لایحه بودجه یک شوری خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

پیش بینی اعداد بالاتر برای شاخص بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، بسیاری دیگر از فعالان بازار سرمایه افزایش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *