صفحه اصلی / اقتصادی / اشتغال و تعاون / فرصت یک‌روزه برای ثبت اعتراض جاماندگان حمایت معیشتی

فرصت یک‌روزه برای ثبت اعتراض جاماندگان حمایت معیشتی

کسب و کار نیوز - پس از واریز دور اول حمایت معیشتی دولت به حساب 60 میلیون نیازمند، به‌جاماندگان این طرح ۱۰ روز فرصت داده شد تا اعتراض خود را به ثبت برسانند و فردا آخرین‌مهلت این اعتراض است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، پس از واریز آخرین دور سبد حمایت معیشتی دولت، اعلام شد که افرادی که یارانه حمایتی دریافت نکرده‌اند، درصورتی‌که خود را مشمول دریافت یارانه می‌دانند ۱۰ روز مهلت دارند کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #۶۳۶۹* ارسال کنند.

میزان حمایت ماهیانه بیش از ۱۸ میلیون خانوار از محل منابع مالی حاصل از افزایش قیمت بنزین برای خانوار یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانوار ۲ نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانوار سه‌نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار پنج‌نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان بود.

قرار بود ۲۴ ساعت بعد از ارسال کد ملی، کد رهگیری برای سرپرست خانوار ارسال شود که بنا به گفته سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی به دلیل حجم بالای پیامک‌ها ارسال کد رهگیری با تأخیر انجام شد.

حسین میرزایی در پاسخ به نگرانی افراد نسبت به سرنوشت اعتراض‌های ثبت شده‌، گفت: از میان پنج میلیون پیامک ارسالی که برخی تکراری یا از سوی افرادی به‌جز سرپرست خانوار بود، چهار میلیون پیامک صحیح ثبت شده است.

به گفته وی، ۶۰۰ هزار خانوار پس از دریافت کد رهگیری درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

بررسی تلویزیون LG OLED C1

به گزارش کسب و کار نیوز ، همان‌طور که در تلویزیون‌های OLED مرسوم است، C1 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *