صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / روزخوب سیدِ استقلال مقابل مهاجم سابق سرخ ها

حسینی 2 – عباس زاده 1

روزخوب سیدِ استقلال مقابل مهاجم سابق سرخ ها

کسب و کار نیوز:دروازه بان استقلال درست مثل چند هفته گذشته روز خوبی را سپری کرد تا نقش مهمی در دشت سه امتیاز طلایی از شهرخسته داشته باشد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, این درست تلاش های سیدحسین حسینی برای ثبت چهارمین کلین شیت با یک ضربه برگردان مهارنشدنی از سوی کاپیتان نساجی بی نتیجه ماند اما دوئل مرد شماره یک آبی ها با مهاجم سرشناس سابق سرخ های پایتخت در شهید وطنی به سود حسینی به پایان رسید تا با این عملکرد سه امتیاز ارزشمند به حساب استقلال واریز آنها بعد از ۱۳۰۰ روز از رقیب سنتی سبقت گرفتند.

سیدحسین که درست مثل استقلال به روزهای اوج خود بازگشته و فرم بدنی مطلوبی دارد در طول ۹۰ دقیقه بازی با نساجی دوئل مستقیم جذابی با محمد عباس زاده کاپیتان نساجی و مهاجم سابق سرخ های پایتخت داشت. نیمه اول این دوئل کاملا به سود گلر استقلالی ها تمام شد جایی که سیدحسین طلایی ترین موقعیت میزبان را در فرصت تک به تک از عباس زاده گرفت تا آه از نهاد بیش از ۳۰ هزار تماشاگر حاضر در شهید وطنی بلند شود و استراماچونی نفسی به راحتی بکشد.

در نیمه دوم بازی هم این دوئل جذاب ادامه داشت تا آنجا که قبل از گل زیبا و غیرقابل مهار عباس زاده، حسینی در یکی دو صحنه به عنوان منجی به داد استقلال رسید که در یکی از آنها باز هم کاپیتان نساجی مقهور آمادگی بالای سید در دروازه آبی ها شد. البته مقاومت حسینی سرانجام روی ضربه برگردان دیدنی عباس زاده شکست، ضربه ای ناگهانی و غیرقابل مهار تا بازی با هیجان بیشتری پیگیری شود.

مسلما نقش دروازه بان شماره یک استقلال در برد دیروز مقابل نساجی و ثبت هشتمین برد متوالی آبی ها در لیگ برتر و جام حذفی غیرقابل انکار است، روندی که می تواند سیدحسین حسینی و استقلالی ها را امیدوار به ثبت روزهای طلایی تر در لیگ برتر همین طور جام های دیگر کند. بعد از بازی مثل تمام هفته های گذشته جشن دروازه بان استقلال با مربی خود و رقیبش روی نیمکت صحنه های جالبی را در شهر خسته رقم زد که نشان از همدلی خاصی در اردوی تیم داشت.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *