صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برخلاف مورینیو، من هیچ وقت به تاتنهام نمی‌روم
فرانک لمپارد

فرانک لمپارد:

برخلاف مورینیو، من هیچ وقت به تاتنهام نمی‌روم

کسب و کار نیوز :فرانک لمپارد، سرمربی چلسی، تاکید کرد که هرگز حاضر نیست مانند ژوزه مورینیو، هدایت تاتنهام را برعهده بگیرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مورینیو که با چلسی سه قهرمانی در لیگ برتر به دست آورد، چند روز قبل جانشین مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام شد؛ در حالی که ۴ سال قبل گفته بود هیچ وقت حاضر نیست سرمربی این تیم شود. اما لمپارد تاکید کرد که مانند مورینیو زیر حرفش نخواهد زد و هرگز روی نیمکت رقیب لندنی نمی نشیند.

او به خبرنگاران گفت:” می توانم تاکید کنم که سرمربی تاتنهام نمی شوم و می توانید آن را برای ۱۰ سال پخش کنید. این اتفاق رخ نخواهد داد.”

لمپارد همچنین در پاسخ به این سوال که آیا رفتن مورینیو به تاتنهام، بی احترامی به هواداران چلسی است یا نه، گفت:” مورینیو برای باشگاه های زیادی کار کرد و باید به حق کار کردن او احترام بگذارید. این تصمیم او بود و اینکه هواداران شما را قضاوت کنند یا نه، از دست شما خارج است.

تاریخ و نتایج خود گویای همه چیز است. جام هایی که او در باشگاه های مختلفی که در آنها کار کرد، به دست آورد، غافلگیر کننده نبود زیرا او تلاش زیادی برای آنها کرد. او این کار را به طور دائم انجام داد. این چیزی است که ما با آن عملکرد او را می سنجیم.”

سرمربی جوان چلسی در مورد مائوریسیو پوچتینو هم گفت:” وقتی در مورد پوچتینو سوال می کنید باید بگویم که من احترام زیادی برای او قائل هستم. من چند بار با او دیدار کردم. وقتی مشغول گرفتن مدرک مربیگری بودم، به تمرین تاتنهام رفتم و او به گرمی از من استقبال کرد. او آدم باکلاسی است.”

همچنین مطالعه کنید:

برای حل مشکلات خوزستان حتی یک روز هم معطل نخواهیم کرد

آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز پنجشنبه در نشست ویژه بررسی مسائل استان خوزستان، معضلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *