صفحه اصلی / استان ها / برخورد جدی با هر گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی در چهارمحال و بختیاری
برخورد جدی با هر گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی در چهارمحال و بختیاری

برخورد جدی با هر گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی در چهارمحال و بختیاری

کسب و کار نیوز: رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد گفت: این سازمان با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی به صورت جدی برخورد می‌کند و مردم در صورت مشاهده هر گونه افزایش نرخ کرایه‎‌ها می‌توانند شکایت خود را به شماره‌های 33370014 و 33370015 به همراه پلاک یا کد تاکسی اطلاع دهند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, مهرداد میرزاییان با اشاره به اینکه در حال حاضر سهمیه بنزین سرویس مدارس و آژانس‌ها اعلام نشده است، اظهار کرد: رانندگان سرویس‌های مدارس و آژانس‌ها باید در سامانه سپند ثبت‌نام کنند.

وی افزود: این سازمان با افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی به صورت جدی برخورد می‌کند و مردم در صورت مشاهده هر گونه افزایش نرخ کرایه‎‌ها می‌توانند شکایت خود را به شماره‌های ۳۳۳۷۰۰۱۴ و ۳۳۳۷۰۰۱۵ به همراه پلاک یا کد تاکسی اطلاع دهند.

میرزاییان با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی در سطح ملی تصمیم‌گیری و اعلام خواهد شد، ادامه داد: این سازمان با رانندگانی که خوسرانه نرخ کرایه تاکسی را افزایش می‌دهند برخورد می‌کند، به گونه‌ای که تا قطع سهمیه بنزین آن‌ها پیش‌ رفته و برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه در روزهای سرد نیز تاکسی و اتوبوس در سطح شهر وجود دارد، خاطرنشان کرد: ممکن است خدمات‌رسانی در روزهای برفی به کندی صورت گیرد، روز گذشته علاوه بر فعالیت تاکسی‌داران در سطح شهر، تعدادی از تاکسی‌ها کشیک‌بندی شدند که از ساعت ۶:۳۰ صبح روز گذشته در سطح شهر فعالیت داشتند.

همچنین مطالعه کنید:

رئیس سازمان استاندارد/تولید پنج خودرو به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم متوقف شد

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی اسلام پناه شامگاه شنبه در دیدار با نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.