صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / نگرانی‌های مردم بابت افزایش بهای بنزین با نظارت بر قیمت‌ها برطرف می‌شود
علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی:

نگرانی‌های مردم بابت افزایش بهای بنزین با نظارت بر قیمت‌ها برطرف می‌شود

کسب و کار نیوز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نگرانی‌هایی بابت افزایش قیمت بنزین دارند، از این رو مقرر شد کمیسیون اقتصادی مجلس با ستاد تنظیم بازار، تعزیرات، قوه قضاییه و مسئولان ذی‌ربط نشست‌هایی برگزار کنند که نظارت جدی بر قیمت‌ها انجام شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۶ آبان‌ماه) به نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی که با حضور علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار شد اشاره کرد و گفت: در این نشست مباحثی درباره یارانه‌ها مطرح و دبیر شورای عالی امنیت ملی گزارشی در این باره ارائه و نمایندگان نیز دیدگاه‌هایی مطرح کردند.

وی افزود: مردم نگرانی‌هایی بابت افزایش قیمت بنزین دارند، از این رو مقرر شد کمیسیون اقتصادی مجلس با ستاد تنظیم بازار، تعزیرات، قوه قضاییه و مسئولان ذی‌ربط جلساتی برگزار کنند که نظارت جدی روی قیمت‌ها انجام شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت منابعی را به‌عنوان مابه‌التفاوت طرح سهمیه‌بندی بنزین در نظر گرفته است که باید در اسرع وقت به حساب مردم واریز شود، این مهم نشان می‌دهد که دولت پای عهد خود ایستاده است و کمیسیون مربوطه نیز این کار را پیگیری می‌کند. از این رو همه باید هم‌داستان باشیم که فشار از روی مردم برداشته شده و به آنها کمک شود.

لاریجانی تصریح کرد: دغدغه اصلی نمایندگان نیز کاستن فشار اقتصادی از روی مردم است. در این مسیر کمیسیون‌های تخصصی مجلس نشست‌هایی برگزار کرده‌اند تا مشکلات حل شود، بدون شک در فضای آرام کارها سامان خواهد یافت، ما احتیاج داریم فضای آرامی برای تصمیم‌های درست فراهم کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

انتظارات معیشتی از دولت جدید

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، یک اقتصاددان در این رابطه می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *