صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / پیشنهاد سهمیه ۱۲۰ لیتری سوخت برای سرویس مدارس
service

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور گفت

پیشنهاد سهمیه ۱۲۰ لیتری سوخت برای سرویس مدارس

کسب و کار نیوز - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور گفت:‌ پیشنهاد سهمیه 120 لیتری سوخت برای سرویس‌ مدارس را به دستگاه‌های ذی‌ربط داده‌ایم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور، درباره سهمیه بنزین سرویس‌های مدارس که در سامانه سپند ثبت نام کرده‌اند، اظهار داشت: در حوزه سهمیه بنزین سرویس مدارس اقدامات لازم انجام شده و به مسئولین ذیربط اطلاعات پیمایش را داده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: سرویس‌های مدارسی که سهمیه بنزین می‌گیرند که در سامانه سپند ثبت‌نام کرده باشند و خودروهایی که در سامانه سپند ثبت نام نکرده‌اند و سرویس مدرسه هستند از سهمیه بنزین خارج خواهند شد چرا که فعالیت آنها غیرقانونی و خارج از سرویس است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور بیان داشت: به طور میانگین پیماش هر سرویس مدرسه در طول روز بین ۱۰ تا ۲۰کیلومتر است و پیشنهاد داده‌ایم که ماهی ۱۲۰ لیتر سهمیه بنزین خودروهای سرویس مدارس باشد.

ضامنی گفت:‌احتمالا این سهمیه برای خودروهای سرویس مدرسه پیشنهاد داده می‌شود و تصمیم‌گیری لازم اتخاذ خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چرا بعضی از دانش‌آموزان هنوز فاقد سرویس مدرسه هستند، گفت: سامانه سپند برای ثبت‌نام والدین باز است و اگر موردی و یا مشکلی وجود دارد می‌توانند آن را از طریق شهرداری و مدیران مدرسه پیگیری کنند تا حل شود.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا با افزایش نرخ بنزین کرایه‌های تاکسی افزایش می‌یابد، گفت: با توجه به اینکه تاکسی‌ها سهمیه لازم را دریافت کرده‌اند و به صورت مرتب نیز اطلاع‌رسانی لازم صورت گرفته است قطعا افزایش نرخ کرایه برای تاکسی در کشور نخواهیم داشت. در صورتی که تصمیم دیگری اتخاذ شود آن را اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

دبیر کانون بانک‌های خصوصی/دروغ می‌گویند! بانک‌ها سود مرکب نمی‌گیرند

به گزارش کسب و کار نیوز ، وزیر امور اقتصادی و دارایی به تازگی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *