صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / سیاست های اجرایی بودجه ۹۹ شهرداری تهران بررسی می‌شود
budget99

سیاست های اجرایی بودجه ۹۹ شهرداری تهران بررسی می‌شود

کسب و کار نیوز - سیاست های اجرایی و الزامات بودجه 99 شهرداری تهران در قالب طرح دوفوریتی، فردا در جلسه شورای شهر تهران بررسی می شود.

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، یکصدو هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر فردا با دو نطق پیش از دستور از سوی الهام فخاری رئیس کمیته اجتماعی و مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران برگزار می‌شود.

در ادامه جلسه بررسی بخش های دیگری از لایحه حمایت از اجرای شبکه فاضلاب تهران در دستور کار قرار دارد. همچنین دو فوریت طرح سیاست های اجرایی و الزامات تدوین بودجه ۹۹ شهرداری تهران نیز در جلسه آتی شورا بررسی خواهد شد.

همچنین پرونده مربوط به تعیین تکلیف تعدادی پرونده پلاک ثبتی از لحاظ باغ یا غیر باغ بودن نیز در یکصدو هفتادو ششمین جلسه شورا صورت می‌گیرد و بررسی لوایح تعیین ماموریت‌ها، حدود اختیارات و مسئولیت‌های شوراهای معماری مناطق و معرفی ۱۳ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران به عنوان قائم مقام ذیحساب در مناطق و واحدهای تابعه در دستور کار جلسه فردا شورا قرار دارد.

از سوی دیگر صورتجلسه های سی و چهارم و سی و پنجم کمیسیون نامگذاری نیز در ادامه جلسه مورد بررسی و رای گیری اعضای شورا قرار می‌گیرند.

همچنین مطالعه کنید:

بورس ۹۴۰۰ واحد رشد کرد/ شاخص به یک میلیون و ۳۲۰ هزار واحد رسید

شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات امروز دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ با رشد ۹۴۹۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *