صفحه اصلی / استان ها / راه‌اندازی فروشگاه محصولات کشاورزی در شهرک سلامت اصفهان
شهرک سلامت اصفهان

راه‌اندازی فروشگاه محصولات کشاورزی در شهرک سلامت اصفهان

کسب و کار نیوز:فروشگاه سلامت محصولات کشاورزی در شهرک سلامت اصفهان افتتاح شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما, مرکز اصفهان؛ مدیر بهره‌برداری شهرک سلامت اصفهان گفت: فروشگاه سلامت اصفهان به مساحت بیش از هزار مترمربع بعنوان نخستین هایپر هلس این شهر راه اندازی شد تا محصولات سالم و طبیعی را برای سلامت شهروندان ارائه کند.

رضا هیبتی افزود: در هایپر هلس شهرک سلامت اصفهان محصولات سالم از جمله تولیدات گیاهی بِه ،کلم ،سیب زمینی و پیاز و دیگر محصولات صنایع تبدیلی غذایی دارای نشان سیب سلامت و محصولات پروتئینی گوشت مرغ ،ماهی و قرمز توزیع می شود.

دکتر صفوی متخصص سلامت غذا هم در آیین افتتاح هایپر هلس گفت:با راه‌اندازی هایپر شهرک سلامت دسترسی آسان و مناسب شهروندان به غذای سالم فراهم می‌شود که نتیجه آن سلامت جامعه و فرزندان است.

مجموعه شهرک سلامت اصفهان نقطه تلاقی فناوری و درمان، مجموعه‌ای منحصر به فرد و شناخته شده بین المللی در این استان بوده و آماده ارایه خدمات بالینی و سلامتی، آموزش پزشکی و خدمات ویژه درمانی است.

همچنین مطالعه کنید:

شرط برداشتن محدودیت‌ها واکسن است / تا امروز ۵۰ درصد جمعیت هدف کشور واکسن زده اند؛ تا هفته آینده این میزان به ۷۰ درصد می‌رسد / از فردا محدودیت سنی برای واکسیناسیون در سراسر ایران برداشته می‌شود / تشویق به واکسن نزدن، گناهی نابخشودنی است

بهرام عین اللهی در نشست کمیته علمی کشوری کرونا، افزود: این کمیته مرجع اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *