صفحه اصلی / استان ها / کتابفروشی های گیلان در طرح پاییزه کتاب ۹۸ ثبت نام کنند
طرح پاییزه کتاب

کتابفروشی های گیلان در طرح پاییزه کتاب ۹۸ ثبت نام کنند

کسب و کار نیوز : معاون فرهنگی ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به آغاز ثبت‌نام کتاب‌فروشی‌های استانی برای حضور در طرح پاییزه کتاب ۹۸، گفت: تاکنون هفت کتابفروشی گیلان در این طرح ثبت‌نام کردند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, حسین ابراهیمیان  با اشاره به نگاه ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان‌ها و در راستای تحقق شعار «ایران تهران نیست»، گفت:‌ خوشبختانه با مساعدت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح پاییزه کتاب ۹۸ علاوه بر تهران در کتابفروشی‌های استان‌ها برگزار می‌شود.

وی از آغاز ثبت نام کتابفروشی های استانی در طرح پاییزه کتاب خبر داد و تصریح کرد: ثبت‌نام کتابفروشی‌های استانی از طریق سایت http://tarh.ketab.ir آغاز شده است.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه تاکنون هفت کتابفروشی گیلان در طرح مذکور ثبت‌نام کردند، افزود: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی خانه کتاب، برای تایید شرکت در طرح پاییزه کتاب ۹۸ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

ابراهیمیان ادامه داد: طرح پاییزه کتاب امسال از ۲۳ لغایت ۳۰ آبان در سراسر کشور برگزار خواهد شد و لذا خریداران کتاب‌های عمومی و کودک و نوجوان می‌توانند از ۲۰ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://tarh.ketab.ir مراجعه کنند، گفت: بیست وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ لغایت ۳۰ آبان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه ارشاد اسلامی گیلان متذکر شد: پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان نیز از ۲۶ آبان لغایت اول آذر ۹۸ برپا خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *